Czy FCE zwalnia z rozszerzonej......

Temat przeniesiony do archwium.
Czy Fce zwalnia z rozszerzonej matury jezyka angielskiego??
nie
no to w takim razie musze zdawac CAE w grudniu, co tam - 3miesiace-chyba zdaze nauczyc sie wszystkiego;-/
z jakiej rozszerzonej?!?!?! nie czaję :/
chodze do klasy z rozszerzonym programem jezyka angielskiego, wiec nie bede zdawac matury podtawowej tylko rozszerzoną i jestem ciekawa czy FCE moze mnie zwolnic.
ej na starej maturze to każdy certyfikat, który zwalnia, zwalnie ze wszystkiego co się da. więc nawet w klasie z poszerzonym angielskim FCE zwalnia z matury pisemnej i ustnej - przynajmniej tak było kiedy ja rok temu zdawałem maturę, a nie słyszałem, żeby się coś do tej pory zmieniło... dopiero od nowej matury będzie inaczej - i najwyższa pora!:D papa
no właśnie. przecież nie ma podziału na rozszerzoną maturę z języka i na nierozszerzoną. więc dalej nie czaję :/
to wejdz na strone http://pryczkowski.topcities.com/angielski/indexAng1.html
i tam jest matura z ang(poziom podstawowy i rozszerzony)
Otóż podział jest - tak jak na mat-fizie jest \"specyficzna\" pisemna z matmy (inna niż dla innych profili), ale to nie zmienia faktu, że FCE zwalnia z każdej starej matury z anglika:D papa
według mojej wstepnej analizy testy z tamtej strony są testami z nowej matury, bo przecież już jeden rocznik ją pisał (nawet mój, bym rzekł, ale ja nie osobiście)... i wtedy próbne były we wrześniu, a nie tak jak przy starej maturze w drugim semestrze. Tak więc powtarzam raz jeszcze, że jeżeli zdajesz starą maturę to FCE cię zwalnia ze wszystkich części i poziomów matury... Jeżeli natomiast zdajesz nową w 2005 roku to nie zwalnia cię nic z niczego. A tak w ogóle to zajrzyj sobie pod czerwone hasło MATURA po prawej, gdzie to wszystko jest wyjaśnione:D pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.