Matura z francuskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś z Was zdaje może maturę z języka francuskiego? Jeśli tak to chętnie dowiedziałabym się jak się przygotowujecie itd. Czy ktoś zna jakieś dobre strony do nauki francuskiego?
no cóż....przede wszystkim powtarzam wszytkie mozliwe wiadomosci które przyswoiłam przez 7długichhhh lat. Chodzę też na korepetycje dwa razy w tygodniu i na zajęcia pozalekcyjne organizowane w mojej szkole. Niestety nie ma możliwości powtarzania materiału przez Internet, który jest przepełniony tylko stronami do nauki angielskiego:(((((ale jak masz czas i możliwości to radze Ci wejść na jakiś czat francuski na przykład na www.voila.fr gdzie mozna pogadac z ludzmi w naszym wieku. Jak trafisz na jakąś \'\'życzliwą\'\' osobę to może nawet bedzie Ci pisać wypracowania na francuskim i poprawiać twoje błędy językowe. Według mnie to najtańsza i najprzyjemniejsza forma powtórki!!!
Życzę powodzenia na maturze i na olimpiadzie z franca (jeśli bierzesz udział)!!!!
nie polecam wam czatow francuskich, bo tam slownictwo, moze okazac sie za ciezke dla was,a francuskiego uczcie sie zgodnie z wymaganiami postawionymi wam przez nauczycieli. mozna kupic mnostwo ksiazek z testami gramatycznymi i slownikowymi z j. francuskiego w ksiegarniach. ulozcie sobie plan i uczcie sie wszystkiego po kolei np. od czasownika do rzeczownika, a slownictwo robcie partiami i tematycznie. la langue francaise est une belle langue et elle tres populaire dans le monde entier. en plus la connaissance de cette langue vous permet de trouver un bon travail ou de savoir parler avec les gens, par exemple, les italiens parlent pas mal francais, les espagnols et les anglais aussi. amusez- vous bien en apprenant le francais!