Matura 2014 angielski (podstawa) - pytanie!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Jeżeli moja długa forma nie miała wymaganych 120 słów, a jedynie coś w granicach 1[tel]to będzie w ogóle oceniania?
Dziękuję z góry za odpowiedź
Pozdrawiam
Nie powinna, wszakże jeśli było wyraźnie napisane, że ma być 120 to wynik poniżej nie powinien być uznany, jednakże z egzaminatorami nigdy nie wiadomo - jeśli będzie treściwie może przejdzie.
Zrobiłem banalny bład w 1 czesci pisemnej w wiadomosci zastosowałem przez pomyłke czas przeszly zamiast przyszły nie wiem jak to sie stało chyba stres. Moze ktos wie czy zostanie to potraktowane jako blad jezykowy czy cala praca 0 pnk? wszytkie informacje zostaly zawarte.
O ile wiem, zawartosc informacyjna jest punktowana osobno od gramatyki, czyli jakies punkty beda.
takie sytuacje są rozstrzygane na korzyść zdającego, więc jest nadzieja
Dzięki wielkie wróciły mi nadzieje :D oby praca trafiła na dobrego człowieka ;)
jak to jest z maturą rozszerzoną? Rozszerzony angielski był tego samego dnia co podstawowy, ale rozszaerzony polski i matematyka chyba są organizowane innego dnia niż egzaminy na poziomie podstawowym?
tak, w zeszłym roku też tak było kiedy ja zdawałem
muszą to wszystko jakoś ułożyć, bo jest sporo egzaminów, jeszcze ustne dochodzą
Cytat: bartekks
Dzięki wielkie wróciły mi nadzieje :D oby praca trafiła na dobrego człowieka ;)

:) nie wiem czy to coś da

1. praca na 1[tel]słów jak najbardziej ok (jest tolerancja +/- 10% )
2. Czas przeszły / przyszły - zalezy jakie zdanie, czasami wymagane jest zastosowanie właściwego czasu, żeby móc przyznać punkt za przekazaną info
3. mg - jest dokładnie jak napisałeś
2 pkt z formy (słowa) : 108-119/151-165
1 pkt : 102-107/166-172
0 pkt : mniej niż 60/ więcej niż 173
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie