USTNA-terminy-e-maile-jednoczmy siły ;-)

Temat przeniesiony do archwium.
241-256 z 256
| następna
L U B E L S K I E...............L U B E L S K I E...................L U B E L S K I E................................L U B E L S K I E....................................L U B E L S K I E plissss napiszcie na [email] co było, bo zestawy się nie zmienią w tym roku, dopiero OD 2008 zamierzają gruntownie zmienić zestawy - WIEM TO Z DOBREGO ŹRÓDŁA;)))))))
Prześlijcie mi jakieś zestawy z podstawowej matury (angielski oczywiście). Będę bardzo wdzięczna. Pozdrówki
Hej a ja mam 21 maja woj podkarpackie e mail [email]
23 maja / woj malopolskie / [email] / [gg]
bedzie super jak to wypali zawsze lepiej wiedziec na czym stoimy ;p
mniej stresu wiecej luzu powodzenia dla wszystkich maturzystow ;p
ja mam 18 rozszerzony; [gg] e-mail: [email]
słuchajcie trzeba by byo założyć nowy temat tutaj jest stare
uuuuuu ja mam 26 także rozszerzony:)) jakby ktos mogl sie podzielic jak juz bedzie poooooooo :) byłabym wdzięczna:)))))))
hohohoho mój na górze mój wpis z 26 października, kiedy to było.....................
hej ja mam 31 maja (podstawowy) wiec chyba na nic sie nie przypadam, ale skorzystalabym bardzo chetnie :D WLKP pozdarwiam;*
ja mam 10 maja;/ ma ktos wczesniej??? moje [gg] jak kos bedzie mial wczesniej prosze o zestawik,sama soj przekaże juz po:P
akukuu> do wpisu z 26 pazdziernika, a z jakiego zrodla o tym wiesz??
bo ja slyszalam ze nam w tym roku zmienili wlasnie, bo bledy byly;) i tez to wiem z "dobrego zrodla"
15.05
rozsz.
maz.
[email] [gg]
12 maj rozszerzona podkarpackie [email]
jakby ktos mial z lubelskeigo to piszcie
Temat przeniesiony do archwium.
241-256 z 256
| następna