co robić

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie do was wszystkich, a wszczególności do Pani Moniki. Czy zawalone FCE oznacza, że z maturą też można sie już pożegnać. Pisamna i ustna . Jestem zdana na siebie, bo w szkole nie uzyskam pomocy. Proszę odpiszcie.
nie oczywiscie ze nie! fce jest o wiele trudniej zdac niz mature! na fce jest sprawdzane wiecej umiejetnosci niz na maturze i latwiej sie pomylic i zawalic
moja kolezanka zdala fce ledwo na C mimo iz juz 1 wczesniej robila bezblednie matury!
u mnie w szkole matura pisemna wyglada tak ze piszemy 1 wypracowanie a na fce 2 i juz ciezej i readingi sa ciezsze na fce a slowotworstwo i transformacje na maturze to kompletna podstawa! na fce jest to trudniejsze! no i na maturze nie ma cwiczenia wyboru a,b,c,d, tak jak jest w usie , co mi przynajmniej sprawia najwiecej trudnosci!
naprawde mozesz spokojnie zdawac obie matury z angola nawet jesli zawalilas fce
i jeszcze jedno ; nie wiem z czego sie uczylas ale ja jak przerobilam ksiazke Virgini Evans: fce use of englich\" to wszystkiego sie nauczylam i nie mam z grama (do tej ksiazki mozna kupic klucz i samemu sie uczyc) trudnosci wystarczy tez pocwiczyc inne rodzeje cwiczen i na pewno zdasz
powodzenia!