ZESTAWY MATURALNE-2006

Temat przeniesiony do archwium.
Wpisujcie zestawy maturalne jakie mieliscie juz na maturce 2006 z angielskiego.
Nie pamietam numerku zestawu ale bez wniku :P
I jestes w Londynie ze znajomymi, zgubiliscie się....
- dowiedz się gdzie jest najblizszy hotel
- zapytaj się gdzie jest przystanek autobusowy i gdzie możesz kupic bilety
- jak dlugo będzie trwala podroz do hotelu

II uczestniczyles w sympozjum dotyczacym uzaleznien wśród mlodziezy
- gdzie odbylo się i kto zostal zaproszony
- ile wykladowcow uczestniczlo i jak dlugo trwalo sympozjum
- co najbardziej ciebie zainteresowalo

III jestes na obozie jezykowym, niedlugo twój kolega będzie miał urodziny, znajomy proponuje kupno prezentu
- udrzuc jego propozycje i podaj powod
- zaproponuj inny i podaj powod

RYSUNEK:
Mieszkanie, facet odkurza podloge, w tle kobieta wyglada przez okno, sofa, dywan, duze okna
- dlaczego obowiazki domowe sa dzielone miedzy kobiety i mezczyzn

P.S. ludzie bez stresu! Na serio to jest banalne! POWODZENIA :)
heej ja mam dopiero ustna 23 z tego srtesu chyba zgłupieje:):)....tym co si e mecza teraz powodzenia...:):)!!!!:):)!!!:):)!!! trzymam za Was kciuki....i czekam na zestawiki.......
MATIURZYSIC 2005/2006 TO NASZ ROK....:):):)!!!!!
dzieki za zestaw jesteś dobra kolezanką jeszcze raz dzieki a kto ma tez moze podac
przypomnij sobie zestaw!!!ja tez jestem z elku!!
przypomnij sobie zestaw!!!ja tez jestem z elku!!
Ja nic nikomu nie mówie jaki był zestaw ale proponuje pomyśleć nad czymś takim:
I Rozmawiasz z recepcją w schronisku młodzieżowym.
-Zapytaj się czy są wolne pokoje.
-Ile dni chcesz przebywać.
-Ile kosztuje pokój.
II Opowiadasz przyjacielowi o tym jak byłeś w restauracji.
-Czym dojechałeś do restauracji?
-Co zamówiłeś?
-Co się zdarzyło?
III Niedługo wracasz z Londynu do Polski i chcesz kupić jakieś pamiątki dla rodziny i rozmawiasz o tym z przyjacielem
-Przyjaciel proponuje żeby kupić w jakimś supermarkecie.
-Ty się nie zgadzasz i chyba ale nie wiem na 100% mówisz ze chcesz kupić w jakimś małym sklepie (nie wiem czy tak trzeba było ale ja tak przynajmniej mówiłem).
-Masz przekonać tego przyjaciela że ty masz rację.
IV Obrazek
Kobieta stoi na środku kuchni z miotłą w rękach. Przed nią stoja dwa wiadra. Na szafkach kuchennych widoczne jest jedno wiadro i kilka płynów do naczyń (jeden to ludwik ;) ) Z tyłu widoczny jest stolik a na nim, sam nie wiem, albo taca albo szmata (ja obstawiłem że szmata ;)). Oprócz tego widoczne są szafki kuchenne, pralka, kuchenka gazowa. Kobeta ma taką opaske na czole i uszach. Kuchnia jest bardzo jasna - płytki sa białe, właściwie to wszystko jest białe. Ta kobieta z głównego planu wydaje sie nastawiona bojowo do sprzatania.

Nie ma co się stresować!
Zapomniałem napisać jakie pytania komisja zadała:
1. Czy ty sprzątasz/pomagasz sprzątać mieszkanie?
2. Czy młodzi ludzie powinni pomagać rodzicom sprzątać dom?

Więcej pytań nie pamiętam :)
zzzzzz
Ja proponuje coś takiego

A
Miałeś lecieć do Londynu ale coś ci wypadło
-Podaj powód
-Spytaj kiedy następnym razem możesz lecieć
-Spytaj ile będzie cię to kosztowało
(Rozmowę zaczyna egzaminator)
B
Dostałeś się na zagraniczne studia
- Powiedz gdzie mieszkasz
- Powiedz jak znalazłeś mieszkanie
- Jak na to zareagowali twoi rodzice
(Rozmowę rozpoczyna zdający)
C
Negocjujesz
- najpierw proponujesz wyjście
- twój kolega chce zostać w domu odrzuć propozycje
- kompromis
(Rozmowę rozpoczyna zdający)
Obrazek
Gościu ubrany w zielony płaszcz biegnie z psem, biorą udział w jakiś zawodach
Inni ludzie to obserwują, pogoda jest beznadziejna
nie wiem ktory zestaw nie zwrucilem uwagi ale matura jest banalna:PP ZDJECIE: dwoch studetow siedzi w klasie i czyta ksiazki nauczyciel in cos tlumaczy sa skupieni obrazek rozpierdolilem zajebiscie do zdjecia byly 2 pytania 1 nie wiem o co chodzilo nie wiem jaie bylo dlatego na nie nie odpowiedzialem a 2 to czy nauka jest wazna dla tych studetow i dlaczego powiedzialem ze tak bo potem beda mieli egzaminy i ze beda z nauczycielem rozwazali ruzne problemy
SYTUACJA I masz powiedziec egzaminatorowi jakie filmy lubi mlodziez w polsce bo chcesz isc do kina z kims masz go poinformowac co ty preferujesz jakie sie tobie podobaja powiedzialem ze horrory potem sie mialem spytac jakie ona lubi filmy to mi powiedziala ze lubi komedie romantyczne to ja wyszydzilem powiedzialem se sa bleeeeee
SYTUACJA II jestes w sklepie masz opisac jakas historie jaka sie w sklepie wydarzyla i co chcialas kupic jakie nastapily przeszkoidy i co ostatecznie kupilas
SYTULACJA III przebywasz w londynie u wojka na wakacjach chcesz samotnie isc na wycieczke zeby zwiedzic miasto wujek sie nie chce na to zgodzic powiedz co chcesz zwiedzac jakos go sproboj przekonac zeby cie puscil ja powiedzialem ze chce odwiedzic kolezanke dlatego nie moze isc ze mna i ze kolezanka mnie bedzie pilnowac i na koncu mialem zaproponowac kompromis powiedzialem wojkowi zeby poszedl ze mna to pozna moja kolezanke i tyle ot cala matura heh pozdro 600
he ja zdawalam dzisiaj mialam nr 29 zestawu rnA -szukasz pracy i mowisz ze chcesz sie opiekowac dziecmi rn- jakie warunki musisz spelnic? rn- jakie dokumenty musisz wypelnic? rnrnB opowiadasz o swojej wycieczce do Australi powiedz: rn- co tam zobaczylas rn- jakie pamiatki przywiozlas rn- dlaczego nie moglas odwiedzic polodniowego wybrzeza rnrnC sasiadka cie przeprasza ze byla zaglosno bo miala impreze rn- przyjmojesz przeprosiny wybaczasz jej rn- ona ci proponuje wspolna impreze ale ty odmawiasz rn- podaj jakies inne rozwiazanie rnrnobrazek:jakis baSen albo jezioro w duzym miescie kolo basenu spaceruja ludzie,koles lezy i sie opala obok niego rower na 2 planie duze budynki drzewa pytanie dlaczego oni sie relaksoja czy cos takiego a 2 nie zrozumialam cos tam odpowiedzialam ale nie pamietam rnrnrni nie ma sie co stresowac na pewno zdacie ja zdalam na 75% a uwierzcie ze z angola geniuszem nie jestem POWODZENIA!!
dziękujemy Wam bardzo,ze podajecie zestawy i wogóle ale jak możecie to piszcie jeszcze jakie województwo...bo kurcze:) ale dziękujemy za pomoc...JESTEŚCIE ZAJEBIŚCI:D pozdrawiam:*
prosze prześlijcie mi zestawy maturalne zostało mi tylko 5 dni a i jak coś to jakie województwo z góry dziękuje
Temat przeniesiony do archwium.