fce & imatura(drugi przedmiot jest ok):()d

Temat przeniesiony do archwium.
kto ma juz certyfikat a zdaje inny przedmiot pisemnie? bo ja tak mam........u mnie to C zostanie prztłumaczone jako dostateczny i mam 0 punktów za swiadectwo wiec lipa..
Nie moga ci wpisac dostatecznego bo dostateczny z matury nie odzwierciedla C w fce..... mi nauczycielka powiedziala ze sie wpisuje zwolniony i ze nie moga wpisac zadnej oceny
zgadzam sie - na swiadectwie maturalnym wpisuja \'zwolniony\' i potem chyba jest jeszcze adnotacja o certyfikacie- jego nazwa i otrzymana ocena
ja zdaje! matme! potrzbne mi punkty na politechnike.....ajajajajajajaajaaja bedzie kiepsko ajajajajajajajaj
zamiast tego FCE wole uzbierac sobie na wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a ja zdaje pisemną fizykę :P:P ; i mam juz w doopie babe od angielskiego
to na jaką ty polibude zdajesz???? zazwyczaj to ich obchodzi egzamin wstępny :|
WROCŁAWSKA MA KONKURS SWIADECTW.....A FCC DAJE MI NIC.........ZA TA MATURE!!!!!!WIEC WALIC TEN CERTYFIKAT
to jakas dupna ta politechnika :P:P:P:P
FCE daje 100ptk na polibude we Wrocku :)
Widzę, że strategia wielu osób zdających w grudniu FCE była następująca: na maturze wybrali jako drugi przedmiot pisemny właśnie angielski, żeby w razie wywalczenia certyfikatu mieć tylko jeden egzamin pisemny: z polskiego. Ja postąpiłem trochę inaczej: wybrałem pisemną matmę, a angielski ustnie. Korzyść z tego taka, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to możliwe, że moja matura zakończy się już po części pisemnej-z ustnego polskiego i matmy może mnie zwolnić odpowiednio zdana pisemna matura (trochę wątpię w 5 lub 6 z polskiego, ale nigdy nic nie wiadomo :) ), a z ustnego angielskiego-FCE. Co prawda wyników jeszcze mi nie przysłali, ale spodziewam się ich lada dzień, więc trzymajcie kciuki!
P.S. Wszystkim, którzy jeszcze żyją w niepewności, życzę FCE zdanego na A!
takie rozwiazanie ja tez wybrałałam ale nie z matmy tylko z gegry
:)
Ja wybralem typowo pod polibude we Wrocku.
Matma pisemna, fizyka ustna i jako jezyk obcy to angielski, z ktorego mam zwolnienie:P FCE zdane na B :))
ja tez ale ja na ekonomiczą :()
Wybrałam tak jak Luke, tyle że w Gdańsku: polibuda jest konkurs świadectw- matura z matmy pisemna, z fizy ustna i z angielskiego certyfikat... Za \"B\" dają w tym roku tyle punktów co za szóstkę z matury (za \"A\" aż 7,5!).
Ja wybralam pisemny angielski, ale nawet jak zdam FCE to pisze...zeby sie sprawdzic;-) A tak w ogole...ile jeszcze mam czekac?
www.menis.gov.pl/oswiata/istotne/zwolnienia.htm -ZAJRZYJ TAM:)
JA ZDAJE PIESMNIE Z HISTORII, USTNY Z WOSU, A I TAK MAM FCE I NIE MUSZE ZDAWAC Z ANGIELSKIEGO!!:)
POZDRAWIAM, PAPAPAPAP
mala na stronka nie dizala;| mozesz jescze raz napisac adres?:)dzieki z gory!!!!
Działa

www.menis.gov.pl/oswiata/istotne/zwolnienia.htm
ja i tak zdawalabym ang tylko ustnie, bo wybralam 2 inne przedmioty, no i teraz sie modle zeby bylo chociaz c, bo wtedy mialabym z glowy chociaz jeden przedmiot
ja sie zdolowalam...zdawalam drugi raz...bylam zadowolona z wynikow,mialam identycznie jak kolezanka bo razem sprawdzalysmy nawet po wpisaniu odpowiedzi na te karty na FCE...i co ...qwa nie zdalam i to jest niemozliwe ze majac tak jak ona nie zdalam,ona zdala na C,w listeningu roznilo nam sie 6 odpowiedzi,ona zdala na Good a ja mialam na weak...czasem mi sie wydaje ze oni nas przewalaja...zdzieraja kase,a wyniki daja jakie chca,na stronie ich nie ma odpowiedzi do naszej wersji,dziwne ze nie chcieli jej podac...zniechecona jestem do tych egzaminow okropnie...w zyciu po napisaniu egazminu nie bylam taka zadowolona ze wszystkich czesci...a tu D...przykre...odechciewa mi sie wszystkiego
ale moze kolezanka miala lepiej writting albo speaking i to jej dalo w rezultacie lepszy wynik. nie lam sie :((( wspolczuje
Temat przeniesiony do archwium.