Ustny polski-ma któś temat o samotności??

Temat przeniesiony do archwium.
Hej
Może to niezbyt temat do tego forum,ale zawsze można się spytać*) pisałam na typowych forach z polskiego, niestety nikt mi nieodpisał...Ma może któś temat na ustnym z polskiego :,,Samotnośći i samotnicy w literaturze. Omów funkcjonowanie tych motywów odwołując się do wybranych przykładów'' (tak fahowo brzmi*) Może wiecie jakie mogą być pytania dotyczące tego tematu oprócz dlaczego właśnie ten temat wybrałam. Jesli chodzi co w tej prezentacji uwzględniłam to Biblia(Jezus),Antygonę,Swiętego Aleksego,ludzie bezdomnii(Judym),Lalka(Wokulski)????
hej;) ja tez mam podobny temat;/ mysle ze bedzie cos o gatunkach literackich utworów ktore wybralaś|es...a wiecej to naptawde nie mam pojecia;/;/ podrawiam;*
A kiedy masz ustny z polskiego? To może byś mi napisała tu jakie miałaś pytania? może masz przedemną heh pozdro
Ja mam ten temat, a konkretnie: "Zaprezentuj bohaterów samotników oraz wyjaśnij istotę ich samotności.Wykorzystaj wybrane utwory epickie, liryczne i dramatyczne różnych epok." Też wybrałam Antygonę oraz Ludzi bezdomnych. Chętnie podzielę się wrażeniami i spostrzeżeniami.
Czekam na maila od Ciebie, żeby nie pisać tu na forum: [email]
Ok napisałam do ciebie już
ustny polski mam 18 maja;) a Ty??:)) jakbys mogla to podaj maila to napisze;) pozdrawiam serdecznie;) a moze wiesz cos o ustnym angielskim??:))
to mój email [email]
napisz to pogadamy ja mam ustny ang 15 a polski 24 dopiero
Będzie tyle pytań do tego tematu ilu jest egzamintarów :) Średnio to prawdopodobne aby tok myślowy tychże ludzi się zgadzał :P W każdym razie nie martwcię się. Te pytania są bardzo łatwe i przynajmiej dwa będą do tego co sami powiecie, nikt wam niepotrzebnego chamstwa robił nie będzie :P
mam ten temat razem z planem odezwijcie się na maila a wam napisze [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka