ustny rozszerzony-po egzaminie

Temat przeniesiony do archwium.
Hej ludziska, chciałam podziękować tym którzy umieszczali swoje zestawy i wrażenia po maturze ustnej rozszerzonej z angielskiego. DZIĘKUJĘ :)
pozdrawiam wszystkich!
Oleńka a powtórzył Ci się jakiś zestaw? :) I z jakiego województwa jestes? :)
A ja mam pytanie w zwiazku z nowym topiciem. :-) Jak myslicie, 15/20 z ustnego rozszerzonego swiadczy o dobrej znajomosci jezyka? Sam sie zastanawiam. Chodzi mi generalnie o to, czy przyczyna (nie przebierajac w slowach) przecietnego wyniku mogla byc nieznajomosc formy egzaminu i wymagan, czy moze wale byki w mowieniu. Chcialem sie od Was dowiedziec, bo jade do Irlandii za pare dni i nie chce, zeby sie smiali tamtejsi ludzie z mojej wymowy czy gramatyki (ktora - myslalem - ze znam, a teraz juz sam nie wiem...)

:)
ejooo właśnie qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqrna nie mam szczęścia do wyboru zestawów i trafiłam na coś takiego, że był moment, że myślałam że stamtąd wyjdę.... wrrrrr.... nawet z tego wszystkiego nie potrafię powtórzyć tematów do prezentacji... ;( a stymulus był spox, migracja ludzi do małych miejscowości, wiosk:) wynik brrrrrr 70%.... lipa...

atw, to można poprawiać w następnym roku wynik z matury ustnej??
widze ze nie jestem sama u mnie tez 70%zadne to pocieszenie ale nie kazdy zdaje rozszerzona ustna......
akkkkku mozna poprawiac ustna z angola ja w tym roku tak zrobilam.........
tak Fredomirku, powtórzył się. MIałam numer 13. Nie wiem czy są tak samo numerowane jak i w innych województwach... (mieszkam w woj. pomorskim) stymulus miałam o typach mieszkań,a tematy o ludziach niepełnosprawnych,a drugi o rzeczywistości kreowanej przez mass media, ze jest ona fałszywa...
Dziękuję Wam
mam 20/20
Hej. Ma ktoś może ZESTAW? Jak tak to byłabym bardzo wdzięczna za przesłanie ich na maila [email] Mam ustną 29. Jescze raz bardzo proszę, POMÓŻCIE, OKAZCIE dobre serce. Z góry dzięki za dobroć :)
Ja właśnie wróciłam z maturki ;p Bylo przyjemnie ;P Material stymulujący o jezykach obcych i ich roli w dzisiejszym świecie. A temat prezentacji 1. It is said that 'it's not fun being young' Do you agree or not ? Justify your opinion. A druugi to nie pamitam za bradzo ale cos o wyjazdach za granice Polek. Jakos tak, ale skupilam sie na tym pierwszym i... 100 % ;D Powodzenia dla tych ktorzy jeszcze sa przed ;) Nie ma co sie stresowac ;)) !
Aaa zapomnialam dodac ;p Województwo podkarpackie ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie