Polskie książki w UK

Temat przeniesiony do archwium
Wiecie może, gdzie w Londynie można kupić polskie książki?
Mieszkam w zachodniej Walii, raczej na wsi, więc dla mnie najlepszym sposobem jest zakup książek z internetu. Jest kilka księgarnie działających na terenie UK np. Rewolucja.co.uk - więc kupuję polskie książki bez wychodzenia z domu.Nie mam pojęcia czy gdzieś w okolicy mam taką księgarnię.
Chyba w okolicy lepszej nie znajdziesz. Jest dobra oferta dla dzieci
http://www.rewolucja.co.uk/kategoria/dla-dzieci-i-mlodziezy/edukacja
i przy większych zakupach przesyłka gratis, więc kwiatku dobrze wybrałeź
Początkowo szukałam lokalu z książkami do wynajęcia, lecz miałam z tym problem. Gdy poznaliśmy już nieco sąsiadów, to pytałam się ich o różne rzeczy aby łatwiej było mi w tym nowym miejscu. To właśnie oni polecili mi księgarnie www.rewolucja.co.uk i jak na razie z niej korzystamy.
Warto zamawiać książki przez Internet, bo w sieci jest większy wybór. Poza tym np. w księgarni Rewolucja zawsze można znaleźć wszystkie nowości. Plusem jest też to, że mają tanią wysyłkę, a przy zamówieniu za ponad £30 wysyłka jest darmowa.
Księgarnia Rewolucja to rzeczywiście sprawdzony adres dla tych, co wolą robić zakupy internetowe :) Mnie jeszcze przekonuje - poza fajnym i ciekawym wyborem tytułów - sympatyczna i szybka obsługa.
ja polecam: http://www.ksiegarniainternetowa.co.uk
teraz jeszcze dodatkowe promocje noworoczne mają. przesyłka tania, szybko i bez problemu docierają paczki. Zamawiałam już kilka razy i jestem zadowolona
nie lepiej przez neta zamówić :)
Wiem, ze ja mam z natury 'suspicious nature' ale czy to przypadkiem nie jest reklamowanie ksiegarni.???
Ludzie, czy naprawde myslicie, ze ja dopiero wczoraj sie urodzilam i tego nie widze!!!!!
Wszystkie takie reklamy beda usuwane. Jak chcecie sie reklamowac, prosze zaplacic za to, a nie uwazac nas za ostatnich glupkow!!!
Temat przeniesiony do archwium

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia