pilne

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo bym prosiła gdyby ktoś mógł przetłumaczyć mi tekst na język angielski oraz 3 pytania. Byłabym bardzo wdzięczna.

Chciałabym dziś Państwu przedstawić moją firmę. Zacznę od tego że jest to firma branży turystycznej i nazywa się sunny beatch. W swojej ofercie mamy zarówno podróże po polsce jak i zagraniczne. Dużym atutem naszej firmy jest to, że placówki mamy nie tylko w polsce ale także w większych miastach krajów unii europejskiej. Muszę przyznać, że po wejściu na rynek firma dynamicznie zaczęła się rozwijać. Dzięki czemu byłam w stanie znacznie rozbudować swoją sieć biur podróży. Współpracujemy z największymi liniami lotniczymi, by zapewnić naszym klientom wygodę podczas niekiedy bardzo długiej podróży. W ramach noclegów w ofercie mamy zarówno pięciogwiazdkowe hotele jak i niewielkie hoteliki na prowincjach dla mniej wymagających klientów. Dużym plusem jest to że każdy może znaleźć u nas coś dla siebie. Mamy dużą bazę ofert w atrakcyjnych cenach, dla osób bardziej wymagających znajdziemy odrobinę luksusu której jeszcze nie widzieli. Działając na rynku już kilka lat często spotykamy się z powracającymi klientami, którzy wraz ze sobą przyprowadzają do nas rodziny jak i znajomych. Bardzo cenię sobie również mój personel, który staram się dobierać bardzo starannie. Osoby chcące pracować w moim biurze podróży muszą być przede wszystkim otwarte i sumienne, oraz oczywiście lubić podróże. Dla pracowników organizuję również wycieczki integracyjne po różnych miejscach świata. Sądzę, że moi pracownicy są zadowoleni ze swojej pracy.
W najbliższej przyszłości planuję jeszcze rozszerzyć swoją działalność i otworzyć kilka placówek również w innych krajach niż tylko kraje unii europejskiej. Ilość zagranicznych klientów coraz bardziej wzrasta dlatego stawiam na rozwój firmy właśnie w tym kierunku.


Dlaczego wybrałaś akurat biuro podróży na własny biznes?

Jest to bardzo dobre pytanie. Od zawsze kochałam podróże, zwiedziłam dużą część świata ale jednak zawsze pozostawały miejsca których nie odwiedziłam. Myślę że właśnie dlatego aby móc spełniać swoje marzenia i jednocześnie pomóc ludzią w spełnianiu ich marzeń.

Od jak dawna prowadzisz biuro podróży?

Pierwsze swoje biuro otworzyłam 10 lat temu w Warszawie. Na początku wszyscy spisywali mnie na straty, jednak gdy ktoś raz skorzystał z usług naszego biuro wracał i polecał je innym osobą.

Ile placówek liczy twoja firma?

W Polsce i Unii Europejskiej jest ich około 100. Aktualnie w planach jest otwarcie 3 w Grecji, 5 w Hiszpanii oraz 2 na wyspach Brytyjskich.


tutaj pomagamy osobom, ktore samodzielnie odrabiaja prace domowe.
dobrze więc czy mogłabym prosić o sprawdzenie czy jest to dobrze

I would like to introduce my company. To begin with it is a company of the tourism industry and is called sunny beach. In our offer we both travel to poland and abroad. a great advantage of our company is that we have the facility not only in Poland but also in the larger cities of the European Union. After entering the market the company started to develop dynamically.
So I would greatly expand my network of travel agencies. We work with large airlines to be able to provide our clients comfort during long travels. We organize accommodation both five-star hotels and small hotels in the provinces for less demanding customers. A big plus is that everyone can find with us something for everyone. We have a large database of listings at attractive prices. For those more demanding we find a bit of luxury which have not yet seen. Acting on the market for several years, we often meet with returning customers who bring with them to family and friends. I value also my staff, which I try to choose very carefully. Persons wishing to work in my office trip must be primarily open and conscientious, and of course love travels. For employees also organized tours integration at different places of the world. I think that my employees are satisfied with their jobs Because they have a good salary and the opportunity to see the world. In the near future I plan to still expand its operations and to open several branches in other countries than the countries of the European Union. Number of foreign clients is ever growing so I put on the development of the company in this direction.
tutaj pomagamy osobom, ktore samodzielnie odrabiaja prace domowe

jak myslisz, jak latwo rozpoznac translator