Healthy way of life

Temat przeniesiony do archwium.
Prosze o przetłumaczenie krótkiej notki.


Cześć wszystkim !

Zdrowy styl życia jest teraz bardzo modny. Ludzie żeby zachować swoje piękno i zdrowie korzystają z różnych diet i uprawiają różne sporty itp
Mój sposób na to żeby byc codziennie w dobrej formie to przede wszystkim wystarczająca ilośc snu. Staram się chodzić spać wcześnie, aby rano budzić się wypoczęta. Po całym dniu w pracy lub na uczelni mimo to że jestem zmęczona lubię czasami iść pobiegać lub wyjść na spacer. Jeśli chodzi o moją dietę to trudno mi to określić. Nie odmawiam sobie niczego jem to na co mam ochotę. lubię słodyczę, frytki, pizze, owoce, unikam natomiast gazowanych napojów oraz częstego spożywania alkoholu. Lubię pływać, jeździć na rowerze, chodzić po górach, ale najbardziej lubię jazdę na nartach.
Moim zdaniem najważniejszy jest uśmiech i pozytywne nastawienie do życia !

Pozdrawiam,



Z góry dziękuję za pomoc !
pomoc bedzie wtedy, kiedy sprawdzimy notke, ktora samodzielnie przetlumaczysz.
Jak ktos cos robi za Ciebie, to nie jest 'pomoc' - sprawdz w slowniku.
To jest moja wersja


Hi everyone!

A healthy lifestyle is now very fashionable. People to keep their beauty and health use the different diets and practice various sports, etc.
My way to do it every day to be in good shape is primarily a sufficient quantity of sleep. I try to go to bed early to wake up refreshed in the morning. After a long day at work or university nevertheless I'm tired I like to go for a run or go for a walk. As far as my diet is hard for me to determine. I do not deny myself anything that I eat what I want. I like candy, chips, pizza, fruit, while avoiding carbonated beverages and frequent alcohol consumption. I like swimming, cycling, walking in the mountains, but the most I like skiing.
In my opinion, the most important is a smile and a positive attitude to life!

Regards,
nie przeczytalas dokladnie tego, co napisalem, prawda?
Tam bylo takie slowo 'samodzielnie'.
Pokazten tekst z translatora w szkole, na pewno dostaniesz szostke.
Cytat: mg
nie przeczytalas dokladnie tego, co napisalem, prawda?
Tam bylo takie slowo 'samodzielnie'.

@mg
Jestem pewna ze przeczytala to co napisales, ale nie ZROZUMIALA pojecia i co to znaczy 'samodzielnie'.
Jej zdolnosci jezyka polskiego jeszcze nie sa na etapie dokladnego zrozumienia tego co ona czyta.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie