list motywacyjny

Temat przeniesiony do archwium.
Zdobyłem wyższe wykształcenie w zakresie inzynierii produkcji oraz ekonomii. Moja pasja od zawsze była motoryzacja.Przez 3 lata pracowałem na stanowisku mechanik. Po za tym zajmowałem sie autodetalingiem. Interesuje sie zarówno nowinkami techlogicznym jak i majsterkowaniem w garazu.
Od najmlodyszch lat pasjonowała mnie motoryzacja, a praca w takiej korporacji jaką jest Tesla to spelnienie marzen.
Jestem fanem samochodow elektrycznych a szczegolnie firmowanych marka Tesli. Pierwsze auto elektryczne zakupilem 2014 roku i do dzis jezdze autem elektrycznym. Obecnie oczekuje na Teslę model 3. Fascynuje mnie firma Tesla, jej technoligia i inowacyjność, nowe produkty, sposób w jaki się rozwija. Chciałbym być cześcią tej firmy.
Nikomu tu nie tłumaczymy tekstów. Spróbuj SAMODZIELNIE napisać i może ktoś sprawdzi.
edytowany przez Aaric: 30 kwi 2018
I obtained higher education in the field of engineering and economics. My passion has always been motorization. For 3 years I worked as a mechanic. After that, I dealt with autodetaling. I'm interested in both technological novelties and DIY in the garage.
I've been passionate about motorization since the youngest years, and work in a corporation like Tesla is for me like a dream come true.
I am a fan of electric cars and especially the branded Tesla brand. I bought my first electric car in 2014 and drives an electric car to this day. Currently, I am waiting for Tesla model 3. I'm fascinated by Tesla, its technology and innovativeness, new products, the way it develops. I would like to be the part of this company.
Hmm... Może nie zauważyłaś słowa SAMODZIELNIE. List jest robotą wujka Google ;)). Podpadłaś na naszym forum ;))
ooops:)

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia