Bardzo proszę o przetłumaczenie tylko jednego zdania

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 36
poprzednia |
Bardzo bym prosiła o przetłumaczenie pytania :
Czy wypiłeś kawę?
Z góry bardzo dziękuję
a samej?
jaki jest problem?
Cytat: mg
a samej?
jaki jest problem?

Polak dla Polaka jak zwykle pomocny.
Ja tylko poprosiłam jeśli ktoś będzie na tyle miły. Nie zmuszam tylko proszę jeśli nie sprawi to komuś problemu i kłopotu więc pytanie nieadekwatne.
Cytat: mg
a samej?
jaki jest problem?


Nie chcesz pomóc masz prawo, nie musisz tylko nie rozumiem po co w takim wypadku odpisywać.
edytowany przez Aris4726: 01 gru 2019
to jest witryna dla uczacych sie angielskiego. Zawsze tak piszemy, jezeli ktos chce cos, nie robiac nic samemu.
Daruj sobie dalsze komentarze, jaki jestem niepomocny
zeby przetlumaczyc to zdanie, trzeba wiedziec np. czy pytasz, bo chcesz teraz cos zrobic, czy np. chodzi o picie kawy wczoraj. Gdyby cie obchodzil angielski, to sama podalabys taki kontekst
Cytat: mg
to jest witryna dla uczacych sie angielskiego. Zawsze tak piszemy, jezeli ktos chce cos, nie robiac nic samemu.
Daruj sobie dalsze komentarze, jaki jestem niepomocny
zeby przetlumaczyc to zdanie, trzeba wiedziec np. czy pytasz, bo chcesz teraz cos zrobic, czy np. chodzi o picie kawy wczoraj. Gdyby cie obchodzil angielski, to sama podalabys taki kontekst

Nie znasz mnie i nic o mnie nie wiesz więc nie oceniaj i nie zakładaj z góry. Poza tym "Cię" piszemy z dużej litery.
Wklej tu całe ćwiczenie. Jeżeli masz masz resztę dobrze zrobioną to może ci podpowiem te brakujące.
Cytat: Aaric
Wklej tu całe ćwiczenie. Jeżeli masz masz resztę dobrze zrobioną to może ci podpowiem te brakujące.


Więc mi nie pomożesz ponieważ nie mam ćwiczenia ani ćwiczeń
Cytat: Aaric
Wklej tu całe ćwiczenie. Jeżeli masz masz resztę dobrze zrobioną to może ci podpowiem te brakujące.


Poza tym już przynajmniej na tym forum nie wierzę w pomoc ponieważ na tyle pisania jeśli ktoś chciałby naprawdę pomoc już dawno by pomógł bez wszystkich tych piesni do księżyca
edytowany przez Aris4726: 01 gru 2019
Cytat: mg
zeby przetlumaczyc to zdanie, trzeba wiedziec np. czy pytasz, bo chcesz teraz cos zrobic, czy np. chodzi o picie kawy wczoraj. Gdyby cie obchodzil angielski, to sama podalabys taki kontekst
Cytat: mg
Cytat: mg
zeby przetlumaczyc to zdanie, trzeba wiedziec np. czy pytasz, bo chcesz teraz cos zrobic, czy np. chodzi o picie kawy wczoraj. Gdyby cie obchodzil angielski, to sama podalabys taki kontekst

Dokładnie pytam bo chce teraz cos zrobic i dlatego pytam kogoś czy wypił już kawę.
Mój poprzedni wpis pomyłkowo się tu wkradł.
Napisz w sensie 'Czy skonczyłeś (już) kawę?' Jest łatwe. Spróbuj sama ;-))
edytowany przez Aaric: 01 gru 2019
Cytat: Aaric
Mój poprzedni wpis pomyłkowo się tu wkradł.
Napisz w sensie 'Czy skonczyłeś (już) kawę?' Jest łatwe. Spróbuj sama ;-))

Tak coś patrzę, że sama Twoja obecność na tym forum jest już pomyłką ;-))
edytowany przez Aris4726: 01 gru 2019
Cytat: Aaric
Mój poprzedni wpis pomyłkowo się tu wkradł.
Napisz w sensie 'Czy skonczyłeś (już) kawę?' Jest łatwe. Spróbuj sama ;-))

Aczkolwiek dziękuję za poradę. Chyba się udało.
Aris,4726, jakoś na innym forum nie miałaś problemu z podaniem swojej wersji. Na tyle pisania już dawno mogłabyś mieć to sprawdzone.
Cytat: labtes
Aris,4726, jakoś na innym forum nie miałaś problemu z podaniem swojej wersji. Na tyle pisania już dawno mogłabyś mieć to sprawdzone.

Denne i bez sensu to chyba to samo ;))
Cytat: labtes
Aris,4726, jakoś na innym forum nie miałaś problemu z podaniem swojej wersji. Na tyle pisania już dawno mogłabyś mieć to sprawdzone.


Jesli sprawdziłes /as inne forum trzeba było też odpisać i napisać poprawna odpowiedź
edytowany przez Aris4726: 01 gru 2019
juz pisalem ,ajak mamy tu zadade. Nie chcesz sie dostosowac nie pisz.
Cytat: mg
juz pisalem ,ajak mamy tu zadade. Nie chcesz sie dostosowac nie pisz.

Produkujesz się nie na temat. Czesc
Cytat: mg
juz pisalem ,ajak mamy tu zadade. Nie chcesz sie dostosowac nie pisz.

Nie będę tracić więcej swojego czasu na jakimś dennym forum na którym wszystkiego jest się ciężko dowiedziec.
edytowany przez Aris4726: 01 gru 2019
Cytat: Aris4726
Nie będę tracić więcej swojego czasu na jakimś dennym forum na którym wszystkiego jest się ciężko dowiedziec.

wytrwaj w tym postanowieniu.
Cytat: mg
Cytat: Aris4726
Nie będę tracić więcej swojego czasu na jakimś dennym forum na którym wszystkiego jest się ciężko dowiedziec.

wytrwaj w tym postanowieniu.

To jest akurat bardziej pewne niż to że ty bezinteresownie kiedyś komuś pomożesz ;))
edytowany przez Aris4726: 01 gru 2019
Cytat: mg
Cytat: Aris4726
Nie będę tracić więcej swojego czasu na jakimś dennym forum na którym wszystkiego jest się ciężko dowiedziec.

wytrwaj w tym postanowieniu.


Jak zostać zadufanym snobem?

Wyuczyc się tylko dla siebie i nikomu nie uchylić rąbka tajemnicy. Przejrzałam twoje porady do innych osób i to wiele wyjaśnia…
Cytat:
To jest akurat bardziej pewne niż to że ty bezinteresownie kiedyś komuś pomożesz ;))

Cytat:
Przejrzałam twoje porady do innych osób i to wiele wyjaśnia…

Pan "mg" przez kilkanaście lat pomógł na tym forum tysiącom osób.

Tutaj zasada jest taka, że musisz kontekst do zdania, żebyśmy wiedzieli, o co ci chodzi, żeby dać ci dobrą odpowiedź, a także musisz podać swoją wersje, bo wtedy się lepiej nauczysz (bo na tym i tobie i nam tak naprawdę zależy).

Zawsze są jakieś warunki pomocy (np. w noclegowni przyjmują tylko trzeźwych itp. itd.)
Cytat: zaskroniec
Cytat:
To jest akurat bardziej pewne niż to że ty bezinteresownie kiedyś komuś pomożesz ;))

Cytat:
Przejrzałam twoje porady do innych osób i to wiele wyjaśnia…

Pan "mg" przez kilkanaście lat pomógł na tym forum tysiącom osób.

Tutaj zasada jest taka, że musisz kontekst do zdania, żebyśmy wiedzieli, o co ci chodzi, żeby dać ci dobrą odpowiedź, a także musisz podać swoją wersje, bo wtedy się lepiej nauczysz (bo na tym i tobie i nam tak naprawdę zależy).

Zawsze są jakieś warunki pomocy (np. w noclegowni przyjmują tylko trzeźwych itp. itd.)



Jesli Wasz pan mg zawsze na samym początku zaczyna rozmowę od "a samej? jaki jest problem?"
To naprawdę gratuluję tak pomocnej i zachęcającej do dalszej nauki osoby jaką jest pan mg. Ma facet wyczucie.

Pozdrawiam.
Cytat:
Jesli Wasz pan mg zawsze na samym początku zaczyna rozmowę od "a samej? jaki jest problem?"

I to cię tak uraziło? Od niedawna używasz internetu?
Have you finished your coffee (yet)?
Cytat: ewahaze
Have you finished your coffee (yet)?
.

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
>>>>Poza tym "Cię" piszemy z dużej litery.
Gdybys poswiecala wiecej uwwagi na lekcjach jez. polskiego, to oczywiscie wiedzialabys ze 'piszemy DUZA litera' a nie 'z duzej litery.'
Ale kiedy wypiles kawe?
Jezeli dzisiaj:
Have you drunk your coffee today ?
Did you drink your coffee yesterday?

ale jezeli chcesz sie w tym momencie dowiedziec czy ktos skonczyl pic kawe to

Have you finished drinking your coffee ?
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 36
poprzednia |

« 

Pomoc językowa