Dysleksja -zdesperowana prosi o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie Państwo. Znam nasza polska niechęć do ankiet i pomocy w tej kwestii, dlatego już pisząc tego posta mam serce w gardle. Sprawa wygląda następująco. Jestem dorosłą osobą u progu finalizacji dyplomu licencjackiego na filologii angielskiej. Wskazano mi temat w obrębie dysleksji, którym chętnie się zajęłam, bo sama jestem dyslektyczką (duża niespodzianka :)), ale moja praca wiąże się z przeprowadzeniem badań w środowisku nauczycieli. Problem jest ogromny- głownie w skompletowaniu wymaganej liczby, a termin oddania pracy już za dwa tygodnie. Zakładam, że skoro przechodziliście studia to mieliście, być może podobne doświadczenia i być może wielu z Was musiała w mniejszym lub większym stopniu polegać na cudzej pomocy. Dlatego ośmielam się prosić o te 5-10 minut z Waszego czasu. Wprawdzie grupy docelowe są trzy, ale dotkliwie brakuje odpowiedzi z poziomu gimnazjum i liceum. Ankieta dla każdego poziomu jest ta sama , jest pomyślana tak, aby zabrać jak najmniej czasu – jest online, a wyniki akumulują się same. I choć pytań jest 19- we większości zwyczajnie odhacza się odpowiedzi. Ankieta jest całkowicie anonimowa i ma służyć zebraniu informacji na temat technik, które jako najbardziej preferowane sprawdzają się lepiej lub gorzej w przypadku uczniów- dyslektyków. Proszę o wyrozumiałość i błagam o pomoc.

http://www.survio.com/survey/d/A3Q3R6L0V6O3M9A8J
tu raczej malo nauczycieli zaglada. Wg Google wpisalas swoja prosbe zaledwie w czterech miejscach w sieci, to nie wystarczy.

« 

Pomoc językowa