od podstawowego do rozszerzonego

Temat przeniesiony do archwium.
moja sytuacja otórz jestem w klasie maturalnej mój poziom językowy rozumiem bardzo badzo dużo jak się do mnie mówi po anglielsku, potrafię odpowiedzieć. Jednak problem gramatyka czasem zastosuje czasy ale to żadkość chciała bym pisać maturę rozszerzoną zapisałam się na kurs językowy intensywny. Czy jest możliwość nauczenia się tak dużego materiału w ciągu roku?
P.S mam dużą motywacje i chce poświęcać czas na nauke ale czy to jest możliwe jeśli tak to jak powinnam się do tego zabrać
Hej!Bylam w podobnej sytuacji ja Ty;) Mialam problemy z gramatyka,kupilam 2 ksiazki jedna z gramatyka od podstaw do calkowitego rozszerzenia,a druga z samymi cwiczeniami.Tak praktycznie to wszystko "przewalkowalam"sama od podstaw od czasu do czasu konsultowalam sie z nauczycielem,jesli cos bylo niejasne.W tym roku zdawalam mature z j.angielskiego ustana i pisemna rozszerzona.Ustna 100% i uwierz mi,ze ta cala nowa matura opiera sie glownie na slownictwie,wiec jak najwiecej slowek,a gramatyka to tylko dodatek,ale tez bardzo istotny.Po tej calej strasznej nowej maturze dostalam sie na studia dzienne-filologie angielska.Jezeli mialabys jakies pyt.to napisz chetnie odpowiem [email]

 »

Programy do nauki języków