Profesor Henry 6.0

Temat przeniesiony do archwium.
witam,
mam problem z profesorem henry (słownictwo 1&2). Mianowicie jeden z użytkowników (na którym działam od miesiąca) nie chce się odpalić wyskakuje komunikat: "This "Portable Network Graphics" image is not valid because it contains invalid pieces of data (crc error)." <--- dzieje się to dopiero po wpisaniu hasła użytkownika, strona startowa programu wskakuje normalnie. Dziwne jest to, że drugi użytkownik loguje się bez problemu... Nie wiem w czym tkwi rzecz? Może trzeba zedytować pliki użytkownika, tylko nie wiem w jakim programie.. Zwracam się o pomoc/wskazówki...
Witam,
Także pojawił mi się taki komunikat, po tym jak usunęłam słówka z kategorii własne. Może ktoś pomóc, nie chciałabym stracić wszystkich powtórek i przechodzić przez wszystkie słówka od nowa...
Rozwiązanie jest proste. Należy:
- utworzyć nowy profil,
- zalogować się na nowy profil, dodać dowolne słówko i już go nie kasować,
- zalogować się na stary profil.

Oczywiście jak już wszystko zadziała można skasować nowy profil.

Pozdrawiam
U mnie niestety nie pomogło. Jakiś inny pomysł ?
Ja spróbowałbym zrobić nowe konto i następnie z tego zepsutego przenieść potrzebne pliki do nowego.
mam ten sam problem;/
i nie potrafie przeniesc plików do tego nowego konta, jak to zrobić?
Problem w tym, ze Profesor Henry to bardzo niedopracowany program.
Ja mam inny klopot. Po zmianie systemu z windowsXP na windows7 Program nie odtwarza mi slowek dzwiekowych, ktore sama dodalam. Slowka, ktore juz byly w programie sa odtwarzane bez problemu.
Pisalam do Edgara i dowiedzialam sie, ze dzieje sie tak, poniewaz mam teraz system 64 bit i pliki ktore dodawalam maja dluzsza nazwe (powinnam je opisywac liczbami, a nie np. wpisujac slowko/zdanie w nazwie pliku). Odpowiedzialam,ze wygodniej mi jest odtwarzac w mp3 playerze, gdy widze zdania.
Edgard nie planuje wydania poprawki a ja wlasnych plikow mam jakies 2000. Przeciez to nie moja wina, ze systemy sie zmieniaja.
Rece mi opadly.

Bardzo zniechecilam sie do Edgara. Od jakis 2-3 miesiecy wcale nie uzywam programu bo w tej wersji jest on BEZUZYTECZNY.

Najsmiesniejsze jest to, ze firma wydaje dziesiatki roznych programow, rozdrabnia sie a pozniej wychodza niedopracowane buble.
Temat przeniesiony do archwium.