Czy tak książka do nauki ok

Temat przeniesiony do archwium.
Siemka ucze się juz 12 rok angielskiego ale wiadomo w szkole się nie naucze i zawsze to samo co roku jest czyli powtarzanie tych samych czasów i regułki bez sensu jak i tak prawie nikt nie pamięta tych czasów. Czuje jakbym stał w miejscu z nauka a widząc że znajomość jeżyka tego daje mi takie możliwość w przyszłości że sam się chce uczyć. Mój angielski jest dobry komunikatywny. Mam kupiony taki zestaw http://www.jezykiobce.pl/angielski-superpakiet-dla-zaawansowanych,882.html kilka miechów temu kupiony ale nie było czasu ruszyć. w wakacje codziennie sam chce sie uczyć co myślicie o tym zestawie??
Wygląda ciekawie, pytanie, czy jesteś pewny, że jest to Twój poziom? Może warto na start zacząć od niższego, nawet w celu uporządkowania (wyrywkowego) materiału. A dopiero potem płynnie przejdziesz do poziomu advanced. Chodzi o to, żebyś szybko nie zrezygnował, przytłoczony zbyt dużą ilością nowego/trudnego materiału do opanowania. Lepiej założyć sobie wiecej czasu i uczyć się płynnie, niż wziąć na siebie zbyt dużo na raz.
Z tego co widziałem jest nowe słownictwo ale tłumacząc jeden z tesktów w 60% sobie poradziłem, myślę żę wystarczy wszystko w tekscie wytłumaczyć powtarzać przez jakiś tydzień ten jeden temat na spokojnie i przechodzić do następnego. Miedzyczasie słuchanie płyt z książek tych oraz muzyki anglojęzycznej bo takie tylko słycham. Mam taki da że umiem pisac ze słuchu mało błędów w pisowni robie umiem przełożyć się w tych wszystkich dodatkowych literkach :D Jak myślisz po dobrym sumiennym przerobieniu tego materiału jestem wstanie rozumieć angielski w stopniu zaawansowanym mocno :D??? wiem że potrzeba czasu ale sfrustrowała mnie nauka 12 lat i polowa zapomniana ;/ bo tak w szkole uczą byle do matury a potem niech się wali świat...

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia