samouczek SM ang. no problem

Temat przeniesiony do archwium.
Witam Wszystkich serdecznie, zakupilam niedawno samouczek SM no problem ang. i mam problem bo nie ma do tego żadnych instrukcji,ani w książce ani na plytach.Dodatkowo niektore wyrażenia z tekstów nie mają podanego tlumaczenia pod tekstem- dodam że jest to wersja dla początkujących, kolejny mankament to niedostateczne wyjaśnienia gramatyczne np.cyt"Also , of those who do leave school at 16, many will take part in some form of adult education in the future. Tłumaczenie-poza tym wielu z tych , ktorzy opuszczają szkolę w wieku 16 lat, w przyszlości weźmie udzial w jakiejs formia ksztalcenia doroslych" dlaczego tam jest do leave nigdzie nie podano.
Jest to dopiero 7 lekcja i strach myśleć co będzie dalej.Pozdrawiam
O ile wiem, to kurs "Angielski? No Problem!" składał się z drukowanego podręcznika z płytami CD i kursu na płytach CD/DVD. W podręczniku powinno być to wszystko, czego Pani brakuje.
Chociaz Dr Krzyżanowski zawsze był moim "Guru", wydaje mi się, że gramatyki nie przedstawiał zbyt łopatologicznie.

Jeśli chodzi o tłumaczenie zdań, to spróbuj kliknąć na zdaniu, którego znaczenia sie nie domyślasz. To powinno spowodować jedną z dwóch reakcji.

1. Tłumaczenie pojawi się na sekundę w wyskakującym okienku.
2. Tłumaczenie polskie zastąpi tekst angielski do następnego kliklnięcia.
edytowany przez bejotka: 05 sie 2013