Jak uczyć się słówek ?

Temat przeniesiony do archwium.
Nie wiem czy do nauki słówek najlepiej korzystać z programów ? Podobno jest niezły - Słownictwo Profesor Henry. Czy ktoś z niego kozrystał ? Czy warto z niego skozrystać ? Z jakich programów korzystacie ? A może nie trzeba korzystać z programów ? Ja mam problem z nauką słówek, bo ciągłe ich powtarzanie mnie znierzęca i nudzi.
Programy do powtórki słówek to w sumie fajna sprawa. Ale najlepsze są te, w których fiszki robi się samodzielnie - można sobie wprowadzać po kolei te słówka, których się aktualnie uczymy. Ja korzystam z darmowego quizlet.com. Polecam
Poza fiszkami polecam tworzyć mapy myśli. Żebyśmy się dobrze zrozumieli, nie stworzyć i uczyć się z niej tylko robić cały czas od nowa.
Czy można sobie nagrać słówka jako mp3 w programie quizlet.com. ? w jaki sposób kozrystać z tego programu ? Jakie funkcje sa dostępne ? Mozna drukowac fiszki ?
Ja korzystam z calego zestawu Prof Henry i uwazam,ze czesc ze slowkami jest najlepiej dopracowana w przeciwienstwie do gramatyki.
Cytat: ewaowieczka
Czy można sobie nagrać słówka jako mp3 w programie quizlet.com. ? w jaki sposób kozrystać z tego programu ? Jakie funkcje sa dostępne ? Mozna drukowac fiszki ?

W tym tygodniu lub następnym nagram o tym programie wideo, ale w skrócie:
-nagrywać nie można, ale jest wymowa
- korzystanie jeszcze pokaże na filmiku
-jest tam bardzo wiele funkcji, bardzo dobrych i nie mogę zrozumieć nadal dlaczego za darmo!
- tak, można drukować fiszki

Przepraszam, ze mało pomogłem, ale to naprawdę zajęłoby za dużo pisania.

Ja korzystałem z profesor Henry 6.0 i nie polecam szczerze. Mają tam bardzo poważny jeden mankament.

A ogólnie to polecam dużooo czytać i słuchać. a niezrozumiałe frazy przerabiać na frazy.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Programy do nauki języków