Czasy w języku angielskim - chronologia

Temat przeniesiony do archwium.
Czy mógłby ktoś mi napisać jak powinny wyglądać czasy chronologicznie w języku angielskim ? Albo chociaż narysować to na osi czasu.
1. Tutaj nikt ci nie narysuje
2. Nie nauczysz sie w ten sposob
To jaki sposób polecasz?
Tutaj na samej gorze, po lewej stronie jest zakladka 'gramatyka'. Czy juz ja przeczytales?
przeczytałem, przelecę te wszystkie zadania i ćwiczenia i twierdzisz, że się tego wszystkiego nauczę?
Cytat: Onemoresong
przeczytałem, przelecę te wszystkie zadania i ćwiczenia i twierdzisz, że się tego wszystkiego nauczę?

NIE, bo bedziesz sie uczyl do twojego ostatniego dnia na tej ziemi, tak jak wszyscy inni. :-)
Chodzi mi głównie o to, że znam bardzo dużo słówek w języku angielskim, lecz gramatyka u mnie kuleje i to bardzo ostro, tak mi na tym zależy, ale podejmę się tych ćwiczeń, tylko pewnie sama praktyka mi nic nie da, ponieważ nie zrozumień dokładnie na czym to polega. Będę umiał się tym posługiwać, lecz nie będę tego rozumiał, to będzie przykre.
nie zakładaj z góry,że sie nie nauczysz, robienie w nieskończoność ćwiczeń pozwoli Ci w końcu na intuicyjne stosowanie konstrukcji gramatycznych ,ale na to trzeba zapracować.
Skoro tak dużo znasz słówek tzn.że pamięć masz dobrą,więc wkucie teorii nie będzie problemem, a potem tylko test i testy.Ja miałam ten sam problem i tak robię -to pomaga.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Mógłby ktoś przetłumaczyć proszę