słowa łączące wyrazy

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie, usilnie próbuję nauczyć się języka Angielskiego ale mam DUŻY problem ze słowami łączącymi wyrazy/słówka, przykładowe łączniki wyrazów których nie potrafię "przeskoczyć" aby dalej uczyć się języka (z samymi słówkami problemów nie mam):

when, that, if, while, them, they, us, him, has itd...

Czy może mi ktoś pomóc i podać jakiś sposób na zapamiętanie tych słów, żeby mi się nie myliły, nie potrafię zapamiętać które słowo jest które ponieważ mi się mieszają ze sobą i nie jestem w stanie używać ich w zdaniach? :-/

pozdrawiam.
to nie są "słowa łączące zdania", tylko po prostu słowa, różne części mowy (zaimek, spójnik, czasownik)
naucz sie kilku, odczekaj, pocwicz, odczekaj, naucz sie kilku nastepnych itp.
Cytat: mg
naucz sie kilku, odczekaj, pocwicz, odczekaj, naucz sie kilku nastepnych itp.

właśnie w tej chwili tak robię i szybko zapominam, nie chcą mi utkwić w pamięci trwałej, cały czas ulatują, normalnie masakra, o ile słówek mam duży zasób i już powoli coś bym z nich ułożył to te "łączniki słów" - jak ja to nazywam, są dla mnie jakimś murem nie do przeskoczenia :-/
musisz cwiczyc. cierpliwosci, kilka miesiecy.
NIc nie da ćwiczenie jeśli ćwiczy się źle. Prawdopodobnie autor ćwiczy intuicyjną metodą 'na pamięc'. A ze do tego ma słaby słuch to i mu się wszystko myli. Jakieś 90% ludzi myli uczenie się jezyka z nauką dźwięków. Nie wolno uczyć się zdań czy wyrazów na pamięć. Słowa są jak klocki lego z których składasz zdania. Jeśli autor ma kłopot z zapamiętaniem 'when' to niech wymyśli zdanie po polsku. Na przykład " kiedy przyjdziesz do mnie" i powie to po angielsku. Wtedy po kilku takich zdaniach zapamięta. Problem w tym ze wiele z tych wyrazów ma kilka znaczeń ale na początku nauki nie powinno sobie tym zawracać głowy
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pytania dotyczące języka angielskiego