Ćwiczenie angielskiego po przez konwersacja

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam osoby do konwersacji live, żeby poćwiczyć swój angielski. Mam 30lat i poziom B1/B2, Jaworzno/Mysłowice/Katowice..... moją słabszą stroną jest konwersacja. Szukam kogoś kto mieszka w pobliżu i mniej wiecej na podobnym poziomie. Moje [gg] .Pozdrawiam Łukasz
Łukasz, a myślałeś o konwersacjach z native speakerem? Z taką osobą zrobiłbyś większy progres, no i uniknąłbyś ryzyka przejmowania cudzych błędów (a to często trudno wyplenić).
edytowany przez Redakcja: 08 wrz 2015
ha, spoko, a skad ja mam wiedziec ze to nie jest jakas podpucha i ze faktycznie ci wasi native speakerzy sa native?
W Myspeakshop są zarówno “zwykli” lektorzy jak i native speakerzy. Jeśli jakiś język jest dla danej osoby ojczystym, wtedy w nawiasie obok nazwy języka znajdziesz dopisek “native”. W naszym systemie istnieje także możliwość oceny konwersacji z danym lektorem pod kilkoma względami - szybkości mówienia, dykcji i zdolności nauczania, można też zostawić komentarz. Wszystkie oceny są ogólnodostępne, więc możesz podjąć decyzję na ich podstawie.
Weszlam na ta strone. Gdy widze bledy to nie za bardzo chce mi sie dalej isc. Bo wiem jaki 'wysoki' standard juz tam spotkam.
terri, czy mogłabyś sprecyzować, o jakie błędy chodzi? Byłaby to dla nas cenna informacja na temat odbioru strony przez użytkowników. Z chęcią poprawimy wskazane przez Ciebie błędy. Będziemy wdzięczni, jeśli skontaktujesz się z nami za pomocą wiadomości prywatnej i podasz nam więcej szczegółów.
ja też widze błedy, wiec odbior strony jest f a t a l n y
chcieliscie zareklamowac za darmo, a wyszla wam antyreklama
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie