metoda SITA

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Jestem zainteresowana zakupem zestawu SITA do języka angielskiego. Słyszałam, że ta metoda jest szybka i skuteczna. Czy ktoś korzystał z tej metody i czy faktycznie. daje szybkie i skuteczne efekty. Zależy mi na rzetelnych opiniach
Każdy uczący się języka angielskiego i zapewne każdego innego, chciałby nauczyć się szybko i bez wysiłku. Takich ludzi jest tysiące. Jak myślisz, czy Ci ludzie, szkoły językowe, nie wydaliby ok 2000 zł za sprzęt i kurs wiedząc że to pewniak ? SITA twierdzi że potrafi nauczyć, wykorzystując stan relaksu. Nie potrzeba do relaksu urządzenia za kilkaset złotych, wystarczy wprawa w dochodzeniu do relaksu, którą można nauczyć się na wielu stronach w necie. Ale czy przez to nauczysz się języka?
Dziwne, że wypowiadają się zachwalając to urządzenie akurat dwie osoby, które zarejestrowały się na formum kilka dni temu. To jawna reklama sprzedawcy a nie rada użytkowania. Ściema i tyle.
Ja uważam że każdy musi znależć swoją metodę nauki, i ważne jest podejście do niej. Jeśli ktoś się chce nauczyć języka to zrobi to każdą metodą, a jeśli będzie miał negatywne podejście i" szukał dziury w całym" i negował wszystko co się poleca to nie osiągnie żadnych rezultatów.
Ta metoda daje wspaniałe wyniki na stacjonarnych, najlepiej wyjazdowych kursach. Kiedyś takie kursy były prowadzone przez firmę. n tych kursach zajęcia trwały ok. 5,5 godzin dziennie.
W warunkach domowych tempo przyswajania języka jest znacznie wolniejsze. Ale jeśli ktoś musi nauczyć się języka, żeby np. za rok wyjechać na dłużej do kraju aglojęzycznego, to metodę tę polecam.
95 % opinii chwalących SITA wpisały osoby które zarejestrowały się kilka dni temu............. To świadczy tylko o tym, że wpisy tworzy jedna i ta sama osoba, robiąc reklamę swojej firmie albo zleconą przez SITA. Jest to tym bardziej mało wiarygodne.
Cytat: nyx5
a mam juz swoje lata

Nie za bardzo rozumiem co to znaczy 'swoje lata'. Czy kiedykolwiek mialas 'lata' ktore nalezaly do kogos innego?...:-)
Temat przeniesiony do archwium.