Jak uczyć się z lektorem?

Temat przeniesiony do archwium.
Rozpoczynam zajęcia ang z lektorem. Głownie chodzi mi, aby na zajęciach MÓWIĆ.
W związku z tym mam pytanie. W jaki sposób najlepiej będzie się uczyć? Dostawać np. tekst do opracowania i na kolejnych zajęciach o nim rozmawiać? Czy np. aby lektor zadawał mi serię pytan obojetnie z jakiego zakresu i abym ja na nie odpowiadała?
Dodam, że mój poziom ang to takie słabe B1, więc taka luźna rozmowa bez przygotowania jest cięzka i tracę wówczas duzo czasu.
Wiem, że to lektor powinien sam zaproponować metodę, ale niestety jest to osoba która najchetniej robilaby tylko ćwiczenia z gramatyki.
pomysl z tekstem jest dobry
podobnie mozna na zajeciach wprowadzic, np. pod postacia tekstu, slownictwo dotyczace jakiejs sytuacji, a w domu przygotowac wypowiedz na ten temat (z wykorzystaniem poznanego slownictwa), ktora bedzie takze podstawa do luzniejszej rozmowy
Moim zdaniem to najlepiej zapisać się na jakis dobry kurs angielskiego. Żeby sobie wszystko usystematyzować, no i żeby większy nacisk był oczywiście położony na rozmowy, tak się najlepiej uczyć. Ja chodziłem na kurs do Lincolna do Warszawy, naprawdę fajnie tam uczą

 »

Brak wkładu własnego