strona "nauka słówek" spowolniona na maxa od 3 tygodni, co sie dzieje, proszę o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Dzień dobry, mam pytanie, co się dzieje ze stroną "nauka słówek"? Od ok.3 tygodni tryb nauki słówek na tzw. zielonej stronie wg starego systemu jest dramatycznie spowolniony. Po każdym kliknięciu/akceptacji trzeba czekać ok. 30 sekund na następny ekran, bez względu na to jaki zestaw słówek przerabiam. Nigdy tak wcześniej nie było. Z systemu nauki słówek korzystam od kilku lat. Jest to w tej chwili niesamowite utrudnienie zabierające masę czasu i mocno zniechęcające. Uprzejmie proszę o interwencję. Zaznaczam, że z moim internetem nie ma problemu.
POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam
Maja
na tej "zielonej stronie" u góry po lewej masz podany e-mail address do admina serwisu i wyraźnie pisze żeby z nim się skontaktować w razie jakichś kłopotów. daczego tam się nie zwrócisz z tym problemem?
maja31: wysłałem Ci wiadomość prywatną

sprawdziłem z trzech różnych komputerów - system działa szybko, brak opóźnień o których piszesz... proponuję także sprawdzić na więcej niż jednym komputerze i na różnych przeglądarkach…

 »

Kultura