Strona bierna, z pytaniem

Temat przeniesiony do archwium.
31-36 z 36
| następna
NIE!
Zapytaj w stronie biernej czy wynalezienie plastiku mialo wplyw na medycyne.
Zdanie masz praktycznie w tekscie tylko przerob.
Is it possible to build a new inventions without plastic and petrochemical products

passive: Is it possible that new inventions can be built without petrochemiacal and plastic products.

Przetlumaczcie te zdania i nie atakujcie ludzi. Jakim prawem ZMUSZACIE LUDZI DO nauki j. angielskiego. ????

Ktos zadal pytanie wy odpowiadacie lub nie - PROSTE ?
Nie macie prawa zmuszac innych ludzi do tego co wy chcecie zeby robili !
Nie podoba ci sie odpowaidanie na pytania ? to nieodpowiadaj ...

zenada ...
Prawo jungli + if you can't stand the heat......
Ten gosc wpadl tutaj, zeby za niego wykonac cala prace domowa a pojecia nie ma o przeksztalceniach w mowie zaleznej. Ja uwazam, ze nalezy cos za kogos zrobic w trakcie nauki celem podania przykladu bo na przykladach sie uczymy, ale zrobienie gotowca w tym wypadku to bylby dla goscia disservice.
On cie prosi o ten disservice ... jezeli uwazasz ze jest to zle zeby zrobic za niego prace domowa ... TO JEJ NIE ROB! A nie zmuszasz czlowieka do tego co TY BYS CHCIAL. On zrobi co mu sie podoba ... to jest jego PRAWO.

Mowisz jakbys byl nauczycielem w szkole niemieckiej w czasie 2 wojny swiatowej ....

Nie robmy Somalii z Polski ... to jest WOLNY KRAJ ...
edytowany przez big.f00t: 29 mar 2017
Cytat:
Mowisz jakbys byl nauczycielem w szkole niemieckiej w czasie 2 wojny swiatowej ....

Ja jestem female... i zrobilam mu jeden przyklad. A poza tym to wiesz jak ktos wpada i mowi "to co sam mam tlumaczyc?" to sie troche odechciewa, a po drugie to takie sa zalecenia na tym forum, zeby wszystkiego za ludzi nie robic z czym sie zgadzam, bo ludzie sie szybko ucza wykorzystywac sytuacje i w koncu bedzie tak, ze albo nikt nic nie pomoze albo bedziesz Ty tu siedzial sam i odrabial prace za wszystkich :). I nie krzycz tak...
Temat przeniesiony do archwium.
31-36 z 36
| następna

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie