Angielski na komunię

Temat przeniesiony do archwium.
Hej! Jestem nowy na forum, więc witam wszystkich i mam od razu pytanko. Mam nadzieję, że to dobry dział. Temat jest taki, chrześniak ma komunię i jara się nauką języka. Być może mu się jeszcze odmieni, bo jest jeszcze dzieciakiem, ale chcę mu dać prezent w związany z językiem. Mam parę opcji, ale jestem też ciekaw Waszego zdania? Co można kupić takiemu szpryncowi?
Fajny z Ciebie wujek ;) A jakie masz opcje tych prezentów? Mi się wydaje, że fajną opcją byłoby wysłanie małego na obóz językowy.
No właśnie o czymś takim myślę :D Bo nie chcę mu kupować książek do anglika czy jakichś kursów w szkole językowej, bo to trochę nuda, jak myślę. Wydaje mi się, że obozik nad morzem, gdzie nauka będzie trochę przy okazji to może być fajna opcja!
Dokładnie! Wiem, że w szkole empiku mają takie obozy. Mój młodszy brat był w tamtym roku, tylko w górach. Bardzo mu się podobało, bo choć trzeba było mówić tylko po angielsku, to lektorzy nie cisnęli, tylko robili tak, że wychodziło to naturalnie. No i rzeczywiście uczyli się uprawiając rożne sporty, spacerując po górach, a nawet mieli zajęcia artystyczne. Tylko brat był w tej najstarszej grupie.
No i dlatego jestem już prawie przekonany do takiego prezentu, ale byłem ciekawy zdania innych ludzi. Dzięki jankastrzela za Twoje zdanie :D Liczę na kolejne. Miłego!

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa