nauka angielskiego Kraków

Temat przeniesiony do archwium.
Hej! Jaką szkołę angielskiego w Krakowie polecacie? Mam skończone Intermediate, marzy mi się dojść do Pre-CAE. Tyle tych szkół jest, że człowiek wariuje. Co polecacie? Gdzie chodziliście?
A jakie to ma znaczenie gdzie ktos tam chodzil? Czy jestes przekonany ze bedziesz sie uczyl w ten sam sposob co ktos inny? Czy masz takie same predispozycje do nauki jezyka jak ktos inny? Czy jak ktos lubi kolor zielony to znaczy ze ty tez bedziesz to uwielbial.
Suck it and see. Trzeba samemu sprobowac. Popytaj sie znajomych, rozmawiaj z byle kim na ulicy jak tylko uslyszysz ang,. i sie zapytaj.
Wow terri, dostana odpowiedź. Pytam tutaj, bo z reguły w takich miejscach zbierają się ludzie którzy mają jakieś doświadczenie w tym temacie. Akurat nie jestem z Krakowa. Wszystkie szkoły wyglądają praktycznie tak samo, więc bardziej zasadnym wydaje mi się zapytać kogoś kto spędził gdzieś jakiś czas, niż sekretarki w szkole. Jeśli nie masz żadnej szkoły do polecenia, nigdzie nie chodziłeś, to chyba nie post dla Ciebie.
Bedzie tyle opinii ile jest szkol.
popatrzylam na te filmiki. Bardzo dobre, ale one tylko przekazuja to, co wszyscy i tak wiemy.
Ludzie boja sie nieznanego, boja sie robic bledow, boja sie i po prostu boja sie ....ale nigdy nie spotkalam czlowieka ktoryby jakiegokolwiek bledu w zyciu nie zrobil. Nigdy.
Ludzie sa nastawieni ze tylko wlasciwe slowa, wlasciwa gramatyka musi byc - bo inaczej ktos sie wysmieje. Kiedy mowie po polsku tez ludzie sie smieja, nawet popelnilam klasyczny juz blad u lekarza, ktory idze juz w historie, ale co? Mam sie bac? Kogo? Ze co? Powie mi ze ja cos zle powiedzialam? Podziekuje i pojde dalej, to mnie akurat nie upokorzy jako czlowiek, bo jedno wiem, ze chociaz cos robie, o cos sie staram....i na tym wszystko polega.
Cytat: terri
popelnilam klasyczny juz blad u lekarza, ktory idze juz w historie

Jaki? :)
Odpowiedzialnosc idzie teraz na Ciebie za uzywanie wulgarnych slow.
Mialam problemy z lakatka (meniscus) w kolanie i przy konsultacji z bardzo mlodym, przystojnym specjaliscie zamiast powiedziec ...mam problemy z zerwana lakatka powiedzialam....mam problemy z zerwana lechtaczka.
Tego się nie spodziewałem :) Mi też zdarzyło się coś palnąć, ale w żadnym wypadku nie można tego porównywać do Twojego popisu.
Zastanawia mnie jedynie wzmianka o przystojnym specjaliście. Może był to tzw. 'Freudian slip'? :)
Pozniej jak o tym myslalam, ze chyba subconscious myslalo o czyms innym, a conscious o czyms innym.
No ale doszło do randki czy nie?
Nie, nie doszlo, ale 'you can't fault the girl for trying'....
Ja akurat chodziłem do dwóch szkół w Krk- inter lang & text przez pare lat i lincolna na jeden semestr, obydwie bardzo spoko. W ilt było jakoś lepiej, fajniejsza atmosfera i w ogóle, poza tym chodzili tam moi znajomi więc tez sie przeniosłem :D Po kursie wzialem tam jeszcze korki prywatne z native speakerem, dobrze mnie wyszkolili do egzaminu po c2 i wszystko pięknie zdane. Polecam bardzo
Ja zawsze od lat mialam dobra opinie o Inter-Lang.
Ok, dzięki wam! Zadzwonię do inter lang & text w takim razie, zobaczymy co to będzie
Temat przeniesiony do archwium.