Polskie forum na którym istnieje kącik do nauki angielskiego.

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć,

czy kojarzycie może jakieś forum polskie na którym jest wątek/wątki do pisania po angielsku? Chodzi mi o polskie forum dlatego, że zawsze można o coś konkretnego potem zapytać po polsku jednak.

Oczywiście z zagranicznych korzystam także.
a tu nie mozesz?
Raczej chodzi mi o forum na którym toczy sie konkretna dyskusja na jakiś temat, np auta, sport. Owszem, pytania mogę tu zadawać. Ale chodzi mi bardziej o takie naturalne używanie angielskiego :)
Dlaczego więc szukasz polskiego forum skoro chodzi Ci o naturalne używanie angielskiego?

Jeśli będziesz miał z czymś problem, możesz wkleić link z angielskiego forum lub wkleić część dyskusji tutaj i zapytać.
edytowany przez labtes: 20 sty 2019
Wytłumaczyłem to w 1 poście. Uzywam natywnych językowo forum zagranicznych np. dot. sprzętu górskiego.

Jednak szukam polskiego forum, na którym ludzie używają angielskiego do pisania o codziennych sprawach, ale w domyśle można się tam zapytać także po polsku dlaczego ktoś użył takiego czasu itp...

Kiedyś coś takiego funkcjonowało na forum pcformat (english corner). I dość dobrze dzięki temu uczyło się angielskiego i także nie miało (bzdurnej) blokady typu, że ktoś naturalnie posługujący się angielskim mnie/nas wyśmieje. Wiem, że ten fakt jest idiotyczny i absurdalny, zwłaszcza jak obrócę sytuację.
no to zaloz tutaj taki watek, moze znajdziesz kogos, kto bedzie rozmawiac po angielsku
w zasadzie jest to jakaś myśl ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa