Nauka od podstaw angielskiego . Lepiej zapisać się na jakiś kurs stacjonarny czy coś innego?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Jestem po zawodówce. Nie znam w ogóle angielskiego. Na co dzień pracuję jako murarz na budowie. Zjechałem teraz z Niemiec po roku pracy. Chcę się nauczyć angielskiego bo nie mam ochoty pracować z polską patologią ( głównie alkoholicy). Jaką formę nauki wybrać?
zwykłe kursy w grupach
W takich mniejszych grupach lepiej czy w większych?
Dam sobię radę w sytuacji, gdy mam tak niskie wykształcenie?
edytowany przez dakaska: 07 wrz 2019
dasz sobie radę, jeżeli masz motywację do nauki.
W mniejszych grupach czesciej bedzies zmowil sam, w wiekszych grupach czesciej bedziesz pracowal w praze z innym uczniemn.
w kazdym razie w grupie masz kontakt z innymi osobami na tym samym poziomie znajomosci jezyka, a na zajeciach w pojedynke rozmawiasz tylko z nauczycielem
Dzięki za wyjaśnienie. Czy któraś z form nauki jest bardziej proponowana dla zielonego? Czy raczej na start lepiej większa grupa?
sam powinienes zdecydowac, czy w wiekszej grupie bedziesz sie czul nieswojo (moze masz opory przed popelnianiem bledow w obecnosci kilkunastu osob). Jezeli to Ci nie przeszkadza (nie powinno, bo kazdy uczacy sie popelnia bledy), to mozesz wybrac wieksza grupe.
Buduj pewność siebie. Przyda Ci się w życiu.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie