GRAMATYKA podst-sredniozawawansowany.

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo prosze poleccie mi dobra ksiazke do gramatyki angielskiej na poziomie podstawowym-sredniozaawansowanym.
Czy ksiazka wydawnicstwa Oxford pod tytulem The good grammar to dobra pozycje?
Pozdrawiam.
?
czesc! na poziom podstawowy i \"zaraz po\" to ksiazka w sam raz! plasuje sie mniej wiecej na poziomie post - elementary - tak zreszta okreslilo to wydawnictwo; ale do poziomu sredniozaawansowanego jeszcze jej daleko!
w kazdym razie - na poziom podstawowy i \"po\" polecam - bardzo dobra i co wazne tania ksiazka - w porownaniu z murphym elementary - nie tak dziecinna.
przypomniala mi sie jeszcze jedna ksiazka, ktora z jednej strony bardzo dobrze \"powtarza\" podstawy i niezle je rozszerza - \"grammarway 3\" wydawnictwa express publishing - polecam - znajdziesz tam wszystko - solidnie wytlumaczone, duzo cwiczen, w tym sporo na komunikacje; jednak z pewnosica jest trudniejsza niz \"good grammar\"
Dzieki wielkie tylko zxapomnialem spytac czy sa polskie wersje tych ksiazek tzn:wyjasnienia po polsku???
Pozdrawaim
Jeśli potrzebujesz tłumaczenia po polsku to polecam starą już i znaną \"Gramatykę angielską dla początkujących\" Siudy, wydawnictwo jakies takie nieznane, ale ja kiedys uczylam sie z tej ksiazki i bylam bardzo zadowolona, bo podstawowa gramatyka jest wyczerpująco wytłumaczona i oczywiscie po polsku! Wiele osób, które znam zaczynały od tej własnie ksiazki. Pozdrawiam!
\"good grammar\" to wlasciwie glownie zbior cwiczen - wytlumaczenia tam niewiele, przyklady konstrukcji i tyle, natomiast w \"grammarway\" bardzo wyczerpujace - niestety w jezyku angielskim... nie znam dobrego opracowania po polsku
pozdrawiam
to świetna książka! polecam goraco!
Temat przeniesiony do archwium.