Nauka angielskiego w zamian za inny język...

Temat przeniesiony do archwium.
Hej! Mieszkam we Wrocławiu, szukam osób zainteresowanych małą, że tak powiem, wymianą. Chętnie pomogę komuś w nauce angielskiego w zamian za udzielanie mi lekcji z innego języka obcego. Jeśli znacie dość dobrze jakiś język, a np. nie stać Was na korepetycje z angielskiego, zapraszam! Dodam jeszcze, że od ponad dwóch lat udzielam korepetycji z angielskiego. Dzięki temu pewne doświadczenie w nauczaniu już mam...
a ja szukam kogos pracowitego i ambitnego do wspolnego przygotowywania sie na UW na kjs....jestem z wawy mam b.dobre warunki lokalowe ( wlasny pokoj,stale lacze ) ale totalnie brak mi systematycznosci
[gg]
ello, co to jest kjs? i podaj swój email! tez jestem z wawy.pozdr
ello, co to jest kjs? i podaj swój email! tez jestem z wawy.pozdr
[email] kjs-katedra jezykow specjalistycznych
Basiu, gdybym mieszkała w Warszawie, nie byłoby problemu, no ale... niestety, odlełość troszeczkę przeszkadza :-).
tez zdajesz> na jakim jestes poziomie?
Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie studiów, odpowiem.
hej! Znalazłam genialną strone wymiany językowej - coś takiego jak tandemy tyle,że to strona międzynarodowa, posiada ogromną bazę!!!:
www.polyglot-learn-language.com
polecam
Dzięki, zajrzę. Wciąż jednak szukam kogoś z Wrocławia, kto podzieliłby się ze mną swoją wiedzą i umiejętnościami....
Hej mam pytanie o twój wiek i poziom języka angielskiego jaki oferujesz.Osobiście znam język niemiecki i chce podszkolic się w angielskim.Mój mail: [email] studentką 3 roku AE we Wroclawiu,papap
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne strony do nauki języków

 »

Szkoły językowe