język serbski

Temat przeniesiony do archwium.
język serbski jest pewnie ciekawy, chciał bym się nauczyć, co wy na to
a czy kiedyś słyszałeś żeby ktoś z Serbii się zajmował nauką polskiego? bo ja nie. Napewno ciekawy język, ale do czego potrzebny Polakowi/Polce?
Nie zawsze sie uczymy obcych jezykow tylko dlatego, ze one nam beda w czyms potrzebne - czy nie mozna tylko i wylacznie dla przyjemnosci?
Ja znam. Absolwentów filologii polskiej w Belgradzie. Uczą czasem serbskiego w Polsce.Pozdrawiam
Kako ste (jak się macie) uczyłem się serbskiego dwa lata temu z pomocą koleżanki, fajny język, podobny do polskiego (mniej się różni niż myślałem), mam zamiar rozpocząć naukę ponownie w jesieni.
Elo!rnMam zamiar uczys sie serbskiego ale nie mam zielonego pojecia jak ????? czy ktos mi może pomóc???? jestem z Rybnika! Może polecacie jakies ksiązki albo stronki www? troszke sie już oczułam ze słuchu i coś moge powiedzieć....ale chciałabym opanować ten język! co innego jest sluchac kogoś kiedy do ciebie mowi, a co innego samemu wydukac pase słów POPRAWNIE! rnmój mail: [email]
zdravo!!!studiowalam filologie bałkanska w toruniu, serbskiego uczylam sie 5 lat, bardzo spoko jezyk. podobny do polskiego ale trzeba uwazac, bo czasami jest cos podobnego a czasami znaczy cos zupelnie innego!!!ale polecam serbski i bułgarski- gramatyka obu jezykow nie jest skomplikowana!!!
Hejka! Właśnie zaczęłam się uczyć serbskiego (bo poznałam fajnych ludzi z Bałkanów i chciałabym móc z nimi pogadać w ich własnym języku) i stąd moje pytanie. Czy masz może jakieś stare podręczniki albo multimedia z tego języka, które chciałabyś odsprzedać? Jeśli tak, to proszę o kontakt na [email]
Hej ja wróciłam właśnie z przepięknej Czarnogóry , poznałam tam paru fajnych ludzi bardzo spodobał mi się Serbski też chciałabym się go pouczyć, Czy ktoś poleci jakieś ksiązki, materiały, strony w necie jeśli są do nauki, Szukałam kursu nawet w Katowicach ale bez rezultatów:(( a moze prywatnie jakieś lekcje? Co o tym myślicie>
http://www.serbianschool.com
www.slavia-jezyki.pl
Jeśli znasz rosyjski lub ktoś może ci pomóc możesz spróbować z tymi książkami:
http://uz-translations.net/?action=search&catid=0&author_id=0&postdate=&search=serbian&page=2

Strona wymaga rejestracji.
W google szukajcie: srpski jezik
Jest trochę linków.

Powodzenia!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą