METODYKA NAUCZANIA JEZYKA ANGIELSKIEGO

Temat przeniesiony do archwium.
Od wrzesnia zaczynam prace jako nauczycielka języka angielskiego, nie mam doswiadczenia, ani wyksztalcenia pedagogicznego, jednakze udalo mi sie dostac prace w szkole. Czy ktos moze mi troszke doradzic jakies ksiazki moze, ktore warto poczytac przed podjeciem pracy nauczyiela. A moze ktos ma tez jakies materialy, ktore pomoglyby mi opracowac program nauczania jezyka? Bylabym bardzo wdziczna za wszelkie informacje.
WOW!!! A co to za szkoła???
Nie wątpię w Twoje kompetencje, ale gdy pomyślę, że rozpoczynam CZWARTY, ciężki rok przygotowań do zawodu nauczycielskiego, gdy pomyślę, ile mam za sobą zajęć, praktyk, formalności, zawalania innych rzeczy - wszystko w celu, by uzyskać papierek, że jestem nauczycielem... to trudno uwierzyć, że można iść do szkoły bez takiego przygotowania! W sensie - miałabym pewnie stracha i takie dylematy jak Ty... Rzeczywiście może Ci być trudno... Ja nie jestem anglistą, tylko innym filologiem, więc nie polecę Ci żadnej literatury - nadmienię tylko, że ja czytałam te wszystkie gadżety przez 4 lata... Ale - życzę powodzenia! I zazdroszczę!
A w jakiej szkole?
Musisz wiedzieć z jakiego wydawnictwa będziesz uczyć. Każde wydawnictwo ma poradniki dla nauczycieli, programy nauczania.