AANYBODY HEEELP MEE PLEEASEEE!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Zwracam się do was wszystkich, zgromadzonych przed monitorami, z taka oto prośbą: słuchajcie zdałam ostatnio fce, ale zdałabym go na pewno lepiej, gdyby nie writing, który jest moją piętą Achillesową. Chciałabym w przyszłości przystąpić do cae i nie wiem jaką książkę mam wybrać, żeby poprawić mój writing. Zaznaczam, że zarówno do firsta jak i do advancea przygotowuję się sama, więc raczej nie mam nikogo, kto mógłby mi dac jakiekolwiek wskazówki a propos mojego stylu pisania, błędów, itp., itd.
Jeśli jesteś słaba w pisaniu polecam wziąść kilka lekcji w tym celu. Każdy robi \"swoje\" błędy, które jest ciężko samemu wykryć. Książki tu mogą pomóc, ale nie wystarczą. Ja właśnie zdałam CAE i najsłabiej miałam właśnie Writing(Borderline)- nie dostałam Weak tylko dzięki pewnej osobie która przez 2 miesiące niestrudzenie poprawiała moje wypociny... reszte też przygotowywałam sama. Książka ewentualnie to CAE Writing Skills wdana przez Cambridge Univeristy Press autor Felicity O\'Dell. Życzę powodzenia na egzaminie!
poniżej podaję ci link do stronki brytyjskiej, która przygotowuje do cae , co tydzień jest \"writing class\" można wysyłać swoje \"wypracowania\" niektóre sa drukowane w necie ; wogóle jest duzo porad a propos \"pisania\"
http://www.flo-joe.co.uk/cae/students/writing/task.htm
duzo czytaj dla przyjemnosci. Jak sie uczysz znaczenia kazdego nowego slowka poswiec pare minute na wkucie pisowni; nie kieruj sie zadnymi zasadami - kazde slowko odzielnie. Po pewnym czasie zlapiesz talent do zapamietywania pisowni slowek.
Dzięki :)
Co prawda pewnie jeszcze minie trochę czasu zanim zdecyduje sie przystąpić do CAE, ale to miłe że zyczycie mi powodzenia! Pozdrovionka z B-B!