Jak opanowac plynne mowienie?

Temat przeniesiony do archwium.
Jestem nowa na forum i dopiero sie wtajemniczam moze juz taki post byl takze prosze dac znac itp. Wybiweram sie na studia jezykowe ale zauwazylam ze przez wakacje i moj poziom w szkole byl niski i teraz mam czas do pazdziernika zeby sobie przypomniec i nauczyc sie plynnie mowic, pomyslalm o native speakerze i chyba musze po szkoly jezykowe odwiedzic jesli cos wiecie to napiszcie .Jestem z Lublina
Hi, jesli naprawde chcesz mowic plynnie to polecam zainstalowanie PalTalk - jest to program podobny do Skypa, tylko ze tu masz konkretne chatroomy np. nauka jezykow obcych w dziale edukacja i spokojnie mozesz zaczac rozmawiac z kim chcesz nt. nauki angielskiego itd. w Skypie ciezko znalesc osobe, z ktora mozna rozmawiac in English, a jesli juz sie trafi to zazwyczaj chodzi im tylko o jedno..... Nie wspominajac juz o osobach, ktore czesto oglaszaja sie na specjalnych stronkach, ze ucza sie angielskiego i chca rozmawiac. Napisalam do kilku takich i nikt mi nie odpowiedzial! Nie mam pojecia dlaczego sie oglaszaja? PatTalk mam zainstalowany od okolo 2 m-c i juz widze postep, co mnie cieszy. Drugi program czy raczej szkola to englishtown.com tylko tu to juz trzeba placic, ale moim skromnym zdaniem warto! Nie mam zamiaru reklamowac tych stronek/programow, moze to tak wyglada, ale spedzam duzo czasu na nauce i podaje tylko te, ktore rzeczywiscie pomagaja. Niestety nie znam polskich stronek, gdzie moznaby porozmawiac in English za darmo, a moze ktos z was zna???
hej!!! żeby korzystać z PalTalk'a muszę mieć kamerkę czy wystarczy mikrofon??
wystarczy mikrofon
Dzikeuje bardzo kurcze tylko mi sie wszytsko tak wolno sciaga,ze nie wiem kiedy mi sie to sciagnie ale dziekuje bardzo,ja tez znam to sie placi i nawet cos takiego znalazlam ze placisz za lekcje a lektor do Ciebie dzwoni i to tak na telefon jest nauka...pozdrawiam
moim zdaniem i chyba kazdego kto naprawde chce sie szybko nauczyc jezyka, to przede wszystkim codzienna praktyka, nawet kilka minut dziennie zdziala cuda niz 2-3h od czasu do czasu. Ja stosuje total immersion przy nauce angielskiego, oprocz supermemo, englishtown i paltalka, ksiazek, sluchania cnn podczas sprzatania, gotowania itd sama do siebie mowie podczas zakupow czy podrozy, nawet mam sny in english :) ale dzieki temu czuje,ze rzeczywiscie robie postepy i to mnie cieszy :)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Inne