Szukam prywatnego nauczyciela/korepetytora

Temat przeniesiony do archwium.
W związku z różnego rodzaju zaległościami szukam nauczyciela angielskiego, który będzie w stanie się mną zająć; rozpoznać moje braki i przeprowadzić mnie przez coś w rodzaju jednoosobowego kursu. Powinna to być osoba, która potrafi i lubi uczyć, jest wymagająca (a przy tym cierpliwa) i ma zapał. Szukam kogoś, kto doprowadzi mnie do biegłości w posługiwaniu się tym językiem. Jestem ambitny, ale potrzebuję uwagi. Do odpowiedniej osoby mogę dojeżdżać (Będzin, Sosnowiec, Katowice).

Chętnie przeczytam również informacje gdzie można kogoś takiego znaleźć (ktoś do kogoś chodził, był bardzo zadowolony itp.)
Tutaj na forum mamy taka baze 'korepetycje'. Jak tam wejdziesz to zauwazysz, ze jest mnostwo osob z twoich okolic. Moze tam jedna z tych osob bedzie Ci pasowala.
Witam,
Prowadzę szkołę uczącą angielskiego przez skype. Lekcje odbywają się indywidualnie, więc o ich zawartości decyduje sam klient. Mam szeroko rozbudowaną bibliotekę, co znacznie uatrakcyjnia lekcje. Żeby sprawdzić moją ofertę, warto zajrzeć na stronkę www.blink.edu.pl . Zapraszam
Witaj, chcialabym ci polecic korepetytora jest on anglikiem.Sama sie u niego szkolilam i naprawde sie nauczylam angielskiego.Prowadzi on zajecia przez skype i z mojego doswiadczenia nie ma roznicy czy w domu czy przez skype.podaje ci jego skype ID:NativeEnglishTeacher. i zycze szybkiej nauki:)
Spróbuj też poszukać na portalach o korepetycjach (www.korepetycje.pl, itp...). Korepetytorzy zamieszczają tam dość szczegółowe opisy o sobie.
Marek

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia