matura rozszerzona, pomóżcie.

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie,
w zeszlym roku zdalam mature podstawowa z ang. na 90 procent, ustna rowniez. W tym roku chcialabym poprawiac mature na rozszerzona. Myslicie ze dam rade? Lubie angielski, ucze sie szybko ale chcialabym znac Wasze zdanie bo wedlug mnie jest duza roznica miedzy rozszerzeniem a podstawa.Uda mi sie w ciagu 6 miesiecy? Aktualnie jestem w Hiszpanii i nie ma tutaj kursow przygotowujacych do matury polskiej. Planuje studia jezykowe, w Hiszpanii, albo w Polsce, co do tego nie jestem zdecydowana. Chcialabym zapisac sie na jakis kurs ale moge dopiero od lutego, wiec sprawe mam bardzo utrudniona. Posiadam Repetytorium OXFORDA, Longmana i Repetytorium Gramatyczne PONSA D. Olejnik. Oprocz tego zamierzam zakupic jakas ksiazke do FCE. Prosze o pomoc i rady bo naprawde nie wiem czy sie decydowac czy nie. To bardzo malo czasu a duzo do zrobienia. Myslicie ze to mozliwe?
moglby mi ktos pomoc?
?
i jak daleko od poziomu FCE jest matura podstawowa?
Jak duzo czasu Wam by zajelo przygotowanie od poziomu matury podst. do rozszerzonej?
a i jesli nie mam tutaj kursow do matury rozszerzonej, moge isc na kurs z FCE, sa one podobne poziomami? Wiecie cos o tym jak wyglada matura miedzynarodowa? Moze bardziej warto isc na kurs przygotujacy do takiej matury, niz na kurs do FCE?$ Moze jest bardziej podobny do matury polskiej?