Nauka angielskiego - 2,5 roczne dziecko

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie,

mam 2,5 roczną córeczkę którą muszę nauczyć dobrze angielskiego w 1,5 roku z powodu wyjazdu. Cel jaki chcę osiągnąć to znajomość języka na poziomie równolatków w Stanach. Cel być może trudny, ale myślę że osiągalny. Czy ktoś może pomóc w metodologii nauki małych dzieci ? Docelowo chcę mówić do niej tylko po angielsku, ale jak zacząć naukę ? Nie wiecie skąd można ściągnąć/kupić jakieś krótkie bajki po angielsku (książeczki) ? Dziękuję za odpowiedź, każda się przyda.

PC
Daj dziecku spokój. Nauczy się jak pójdzie do szkoły w Stanach. U mnie w rodzinie wszystkie dzieci urodziły się w Kanadzie i żadnego nie uczyliśmy w domu angielskiego. Do szkoły poszły i pójdą (te co jeszcze nie chodzą) nie umiejąc mówić po angielsku. Te co do szkoły poszły, w ciągu roku nauczyły się mówić jak native speakerzy.

Gwoli sprawiedliwości muszę jednak dodać, że dzieciaki oczywiście były osłuchane z angielskim, bo tv jako niańka bardzo dobrze się sprawdziła, choć może niezbyt wychowawcze to było.
>(te co
>jeszcze nie chodzą)

>Te co do szkoły
>poszły, w ciągu roku nauczyły się mówić jak native speakerzy.

What the f. is that?
Who cares?
Get down to business, Janski. Talk is cheap, remember?
Dzięki za odpowiedź,

trochę uspokoiłaś mnie, ale mimo wszystko chciałbym trochę poćwiczyć z małą. Może uda mi się znaleźć jakieś bajki na necie i wydrukować. Julka jest niejadkiem i przez to dużo czytamy ;)

Pozdrawiam,
PC
Lepiej będzie jeśli kupisz płyty CD / audiokasety z piosenkami. W tym wieku dzieci łatwo się uczą języków, ale jeśli Polak będzie je uczył narobi tylko szkody.
Temat przeniesiony do archwium.