nauka hiszpańskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Witam Was Wszystkich!!! To mój pierwszy wpis :) Nie wkurzajcie się ze na forum poświęconym nauce angielskiego poruszam taki temat ale to jest chyba najlepsze miejsce jakie znam :)
Chciałam się was spytać o to, czy wiecie coś na temat egzaminów państwowych z języka hiszpańskiego, tzn. czy są organizowane, gdzie można je zdawać, zakupić materiały przygotowawcze. ..
Naukę tego języka zawsze traktowałam wyłącznie jako hobby i stąd ta moja niewiedza w tej dziedzinie...
Pozdrawiam,
Maria
Egzaminy są organizowane 2 razy do roku (nie wiem czy dotyczy to wszystkich poziomów) - w maju i listopadzie. Organizatorem jest Instytut Cervantesa, który w Polsce ma siedzibę w Warszawie, ale zdawać można też w Krakowie, chyba Częstochowie, Rzeszowie i Wrocławiu. Może gdzieś jeszcze?
Myślę, że najlepszym źródłem informacji będzie Instytut - albo poszukasz w sieci (witryna Instituto Cervantes: www.cervantes.es), albo skontaktujesz się z IC w Warszawie:
Ul. Mysliwiecka, 4
[tel]Warszawa
Tlf: 48 22 622 54 22
Fax: 48 22 622 54 13
[email]

Ewentualnie, jeśli nieodpowiadają Ci powyższe rozwiazania, a nadal oczekujesz pomocy innych ludków - podpytaj na forum http://www.hiszpania-online.com/
Nie wiem czy podany adres emailowy do Instytutu jest aktualny, bo znalazłam jeszcze taki:
[email]

« 

FCE