Lekcje ang. na Paltalk-u!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Polecam wszystkim GORĄCO organizowane na Paltalk-u lekcje angielskiego (poziom CAE/CPE). Odbyło się dopiero jedno spotkanie organizacyjne, ale wygląda to naprawdę świetnie. Myślę, że jak sie to wszystko \"dotrze\" to będzie można skorzystać z profesjonalnego, świetnie zorganizowanego kursu języka angielskiego w pełnym zakresie - writing, speaking, listening (bo takie możliwości daje ten program oraz organizator spotkań) i to w dodatku całkiem za DARMO!! Korzystajcie - siadajcie przed komputerem, podłączajcie mikrofon i korzystajcie, bo nieczęsto zdarza się taka okazja. Spotkania są bardzo przyjemne - połączenie przyjemnego z pożytecznym. Można dużo skorzystać, podzielić się swoją wiedzą lub niewiedzą :) z innymi. Są nawet osoby, które podjęły się np. sprawdzania pracy pisemnych dla chętnych - pełny zakres usług! Naprawde warto zajrzeć, choćby po to (tak jak ja ), żeby się troszeczkę \"osłuchać\", skorzystać z ćwiczeń i w rezultacie może podciągnąć trochę swój poziom (mam nadzieję... :-) ) To tyle, nie będę się rozp[isywać, zajrzyjcie i sami się przekonajcie. Do usłyszenia w poniedziałki i środy o 22.00!!!!!
Bardzo prosze o trzymanie sie jednego wątku z tym tematem a nie tworzenie nowych, jeden naprawde wystarczy. Dzieki.

Lukasz
...popieram! Trochę bałaganicie...
Popiram wasza inicjatywe. Myśle że to świerny pomysł i wyglada na to że sie przyłacze sie do was.

« 

FCE - sesja letnia 2003