Matura a rozpoczęcie kursów w college

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, mam 19 lat. W tym roku zdałam maturę i przeprowadziłam się do Anglii. Chciałabym rozpocząć kilka kursów w college'u tj. Esol, Hiszpański dla początkujących, beauty i humanities and languages (oczywiście nie wszystko na raz) . Z racji tego że pracuję byłyby to kursy part time. Mam jednak pytanie gdyż za bardzo nie rozeznaje się z tymi wszystkimi levelami i systemem nauczania czy jeśli chce zacząć esol muszę robić to od levelu podstawowego i uczyć się podstawowych zasad składania zdań itp? czy oni sprawdzą moją wiedzę i umiejętności albo wezmą to na podstawie wyników z matury ? ( angielski podstawowy i rozszerzony). Z góry dziękuję.
Hej. drugi rok uczé sie angielskiego Esol. Sprawa wyglada tak ,ze zapisujesz sie na kurs.Po miesiacu otrzymujesz list z data I godzina spotkania . Na spotkaniu czeka Cie rozmowa z ktorej wywnioskuja na jaki poziom Cie pokierowac. Wiec wszystko zalezy juz od tego co wiesz. Nauczyciele odpowiednio dobieraja sposob w jaki mowia do Ciebie tak abys wszystko zrzumial/zrozumiala :) Najpierw entry 1, entry 2,entry 3 .Potem lvl 1 ,lvl 2 I wyzej . Pomiedzy kazdym poziomem jest spora roznica.Co do matury to nie jestem pewna ,ale chyba dopiero po lvl2 mozesz przejsc do egzaminow ,ktore pozwola Ci zaczac studia.
Pozdrawiam

« 

Pomoc językowa

 »

Business English