gdzie iść po licencjacie z ang

Temat przeniesiony do archwium.
może trzeba by było zrobić na tej stronie jakiś spis kierunków studiów, gdzie można by było isc po licencjacie z angielskiego?
chyba nigdzie nie ma takiej listy?ja przynajmniej nie słyszałam.
do tego dodać info o tym, jakie wymagania, jakie egz są oraz opinie studiujących?

myślę, że taka lista mogłaby być przydatna wielu osobom,
a co na to monsieur Lukar?

a co na to forumowicze?
Masz rację przydałby się taki spis.Ale nie tylko po licencjacie z angielskiego, również po licencjaciwe z innych języków.
Po licenjacie? Z angielskiego?
To mozesz chyba gary zmywac albo paczki robic. Trzeba bylo na politechnike isc, a nie wydziwiac z takim gownem!

Pozdro
przynajmniej po licencjacie z angielskiego można uczyc (nawet prywatnie) a z tego co wiem to studenci politechniki którzy nie dostaja stypendium zawsze narzekaja na brak kasy... i co tu jest g*** ? A co do kontynuacji, można robic mgr, za pieniążki niestety, bo z tego co wiem to chyba tylko w Krakowie jest dzienna.
Pomysł dobry (swoją drogą, cieszę się, że mam jednolite studia i brak takich dylematów :)), ale myślę, że trudny do zrealizowania, bo trzeba by sprawdzić praktycznie każde humanistyczne SUM na każdej uczelni - zasady są bardzo różne.
studia mgr uzup na anglistyce mozna robic dziennie na natepujacych panstwowych uczelniach:

Uniwersytet Wroclawski
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Uniwersytet Szczecinski
Uniwersytet Slaski w Sosnowcu
Uniwersytet Jagiellonski
Akademia Bydgoska
Akademia Pedagogiczna w Krakowie


poza tym, mozna pojsc na pedagogike uzupelniajaca, amerykanistyke, kulturoznawstwo, znam jedna osobe na MBA, socjologie (na UW), filozofia, specj: komunikacja spoleczna (chyba w UWr i gdzies jeszcze, ale nie pamietam gdzie:/), lingwistyka stosowana, (specj. m.in.: ekokomunikacja) -tak wiec opcji jest sporo,

pzdr. i Merry X-mas!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa