nowy system nauki słówek

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 619
byloby sprawniej, gdyby byla mozliwosc przechodzenia po klawiszach przez TAB
Pomysł super. Szkoda tylko, że nie ma możliwości usłyszenia wymowy danego słówka. Pozdrawiam
zupelnie niepotrzebnie slowka same sie wyswietlaja. to nie mobilizuje do zapamietywania ich pisowni. latwiej jest zjechac kursorem w dol i wstawic slowko, ktore nam sie pokazalo na dana litere
hmm, nie bardzo rozumiem, jak sie same wyswietlaja? i gdzie zjechac kursorem na dol i wstawic slowko?
System nauki słówek jest super.
Wydaje mi się, że odpowiednik PNB to angielskie GNP czyli Gross National Product, a w odpowiedzi pokazuje się Gross Domestic Product, ale nie jestem pewna, więc może ktoś to sprawdzi.
mi tez sposob ten sie podoba;) Jeszcze zeby wymyslic cos takiego na czasy angielskie:))..

gratulacje:]
Przepraszam za pisanie postow jeden pod drugim.. Mam jeszcze jedno zastrzezenie..
Chodzi o to ze moznaby bylo zaczac od czegos prostrzego;) Tzn prostrzych slowek:]
Przepraszam za pisanie postow jeden pod drugim.. Mam jeszcze jedno zastrzezenie..
Chodzi o to ze moznaby bylo zaczac od czegos prostrzego;) Tzn prostrzych slowek:]
neda pisala o tym, ze w ramce, do ktorej wpisuje sie slowka zapamietywane sa rzeczy, ktore poprzednio sie tam wpisalo. i przy wpisaniu chocby juz pierwszej litery pokazuja sie slowa do wyboru na ta litere. tak jak np. w ramce google itp.
a ja raz jeszcze pytam o te reklamy na dole - musza one tam byc?
:)
Czy nie możnaby chociaż zapisać wymowy danego słówka w nawiasie? Przechodzenie za każdym razem do programu e-DICT lub szukanie wymowy w słownikach jest "trochę" upierdliwe.
Jest to dobry sposób na zapamiętanie słówek, ale mam jedno zastrzeżenie: z dnia, w ktorym zrobiłam sobie wolne, zostały mi "naliczone" zaległe słówka.
Troche mnie drazniło teraz, przy próbowaniu nowego systemu, że muszę się ciągle przerzucać z klawiatury na myszkę i z powrotem i tak przy kazdym słowie (a moze nie muszę?). Fajnie by było, gdyby te odpowiedzi umiem/nie umiem można było także szybko wybrać za pomocą klawiatury.

Druga sprawa. Co sie stanie z naszymi starymi zestawami do nauki słówek? Ja swego czasu wklepałam chyba ze 2 tysiace i chciałabym jeszcze miec możliwość do nich wrócić...
pomysl swietny ale ja jako niezbyt biegly chcialbym widziec jeszcze wymowe slowek.Dla mnie to podstawa!
neda, to, ze slowka same sie wyswietlaja pod spodem, zalezy nie od strony, tylko od przegladarki. tez mi to przeszkadzalo, ale jest na to sposob. jesli uzywasz internet explorera, mozesz ta opcje wylaczyc w: narzedzia - opcje internetowe - zawartosc - informacje osobiste - autouzupelnianie. w mozilli firefox: narzedzia - opcje - prywatnosc - formularze. polecam:)
fantastyczna sprawa ten system nauki slowek!

swietna robota!!!

jesli o mnie chodzi to chetnie widzalbym mozliwosc zebym mogl sobie wejsc na ktorys z poprzednich dni i pocwiczyc ten zestaw ktory juz przerabialem.
Wiem ze system robi powtorki, ale mnie by sie przydalo cos takiego, jesli nie chce uczyc sie nowego zestawu tylko wiecej pocwiczyc z juz przerobionymi.
świetny pomysł z nowym systemem nauki słówek. moje uwagi (powtarzam już podane sugestie, ale jeżeli więcej osób tak myśli to może to być cenne spostrzeżenie): też jestem za losowym wybieraniem słówek z zestawów-byłoby po prostu ciekawiej się uczyć, moja sugestia dotyczy również tego, że w odpowiedziach powinno znajdować się więcej niż jedno tłumaczenie słówka jeżeli jest kilka synonimów odnoszących się do danego określenia a trafny wybór przynajmniej jednego byłby zaliczany jako poprawna odpowiedx. Myślę że wyeliminowało by to powstawanie sytuacji gdy się wpisze znane sobie tłumaczenie a system nauki uznaje je za nieprawidłowe-czasem trudno jest samemu ocenić czy odpowiedź jest kompletnie zła, czy tylko nie została ujęta w zbiorze możliwych odpowiedzi. Po za tym wszystko super Pozdrawiam
Bardzo funkcjonalny sposób nauki, ale Atoska ma rację że na początek przydałyby sie łatwiejsze słówka bo nie wszystkim przydaje sie jak jest po angielsku "życiorys" ( do szukania pracy mam jeszcze sporo czasu).
Fajnie by było, gdyby były jeszcze takie zwroty z życia codziennego ( jeśli już są to SORRY bo nie przerobiłam wszystkich zestawów).
ogólnie super, przyda lo by się więcej zestawów na prostrze słówka. Jeszcze nie do końca rozumiem jak jest z tymi powtórkami???? jednego dnia mam 10 innego 2 a teraz mi pisze, żę będe miał 13?? i jeszcze jedno :) fajnie by było jakby była możliwość przerobienia zestawu np ze wczoraj
dopiero co zaczalem nauke..
znalazlem literowke: dział Business English - Marketing, atrakcyjny=attracive, czyli brakuje jednego t :)

system bardzo mi sie podoba, ucze sie dalej!! :)
system byłby świetny, ale...nie wiem jak to sformuować..... po prostu włączyłam sobie zestaw Parshal verbs(czy jakoś tak) i myslałam, ze on sam wybierze mi na codzień 20 słówek (i będę się uczyc codziennie 20), a póxniej mnie z nich odpyta. Ale to jest tak, żeon mnie odpytuje z 20 słówek, ale są cały czas inne. żeby odpowiedzieć na te pytania, musiałabym się nauczyć wszystkich 400 (czy ile ich tam jest). Więc to roche jest bez sensu nie sądzicie? Albo ja tego jeszcze nie pojełam za dobrze...??
Jeżeli tak, to sorry, mam nadzieje, ze ktoś zrozumie tego posta:] wiem, jest troche skomplikowan....eh....
Ale stronka jest super świetna!
Pozdrawiam,
System czasami niedokładnie pokazuje procenty. Są przypadki, że odpowiadam dokładnie tak jak w odpowiedzi, a pokazuje mi 98%.
Witam, nowy program do naulki słowek jest super, ale brakujemi tylko opisu jak wymawiać i czytać śłowka.

Podrawiam
No tak, troche za wolne, ale mi się podoba. Chyba lepszy niż stary system.
Tylko żeby jeszcze można było tworzyć swoje zestawy...
Bardzo proszę o nieusuwanie starych zestawów!!!!!!!!!! Cały czas z nich korzystam i nie chcę ich stracić!!!!!!!!!!!

A poza tym ten stary system najbardziej mi się podobał, bo zawsze uczyłam się tego co chciałam. Jak ktoś chce tak, jak proponuje nowy system, to niech sobie kupi super memo, tam jest wszystko na tej samej zasadzie.

A może można zatrzymać oba systemu nauki słówek? Eh, pewnie nie :-(
pozostaną oczywiscie oba systemy, nie mam zamiaru usuwac "starego" :)
Mozna prosic o te bazy z tego systemu ale do supermemo?? pozdrawiam

mail: [email]
Witam. Ja też bym prosił te bazy do super memo. e-mail to: [email]
Mnie przeszkadza to że zanim dostane nowy zestaw do nauki musze najpierw powtorzyc poprzednie słówka, obecnie jest ich ponad 130! A lista ta przeciez bedzie rosła... :((
Czy nie mogłoby być takiej funkcji gdzie samemu ustala się powtórki (ilość słów do powtórzenia, data kiedy sie planuje powtarzac itd)
Bardzo prosze....
Uff, ulżyło mi...
Mam jeszcze jedną sprawę. Gdy w nowym systemie mam powtórki, to po wpisaniu pierwszej litery Internet Explorer (albo coś innego, nie znam się) "podpowiada" mi odpowiedź przez rozwinięcie listy wcześniej wpisywanych słów.
I nici z nauki. Czy muszę zmieniać jakieś ustawienia przeglądarki?
widze, ze nie tylko mnie to denerwowalo:P. jesli uzywasz internet explorera, mozesz ta opcje wylaczyc w: narzedzia - opcje internetowe - zawartosc - informacje osobiste - autouzupelnianie.
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 619