nowy system nauki słówek

Temat przeniesiony do archwium.
571-600 z 619
Witam!
Właśnie się zalogowałam i czy jest możliwość odsłuchania słówek zamieszczonych w zestawach czy tylko mi sie one wyświetlają i wpisuję angielskie znaczenie?
chciałabym mieć możliwość osobnej nauki słówek w kilku językach, a nie mogę założyć drugiego konta bez podania innego maila. Jak wybieram zestawy z kilku jęz. to albo lądują na sam koniec planu nauki, albo mam możliwość całkowitego ich przemieszania..
Wątpie czy kiedyś tak bedzie bo to sie juz chyba nie rozwija, ale nadal bardzo fajnie sie uczy słowek przy pomocy tego ;)
znalazlem problem w trybie szybkiej powtorki - po nauczeniu sie wszystkich slowek danego dnia klikam w kalendarz w dzisiaj aby powtorzyc jeszcze raz.
Formularz nie podaje poprawnej odpowiedzi do ostatniego slowka z listy tylko z automatu mowi ze wszystko zostalo juz przerobione - w sumie to drobiazg.
A tak w ogole to system jest genialny!! Swietna robota!
Dzieki i pozdrawiam
Fajnie by było gdyby można jeszcze usłyszeć wymowę angielskich słów, albo chociaż zobaczyć jak się wymawia, ale to chyba marzenia... pozdrawiam
www.thefreedictionary.com - tam masz wymowy amerykańską i brytyjską
Witam,

Mam pytanie: w jaki sposób mogę USUNĄĆ zestaw z programu do nauki słówek? Chodzi mi o usunięcie całego zestawu wraz z zawartością
dlaczego nikt nie odpowiada???
JAK SIĘ USUWA ZESTAWY?
Weekend jest. Cwicz cierpliwość.
czemu ja nie mogę sobie poćwiczyć jednego zestawu bez tego durnego planu nauki tylko jakies powtorki kore mi nie pasuja bo sa ze wszystkich słówek naraz
mam ten sam problem do kitu na maxa
Ja mam takie pytanie - dodałam nowy zestaw. Znaczy napisałam. No i on jest w "moich zestawach", ale nie pojawia się w zakładce "Zestawy" więc nie moge dodać go do nauki. Wie ktoś jak temu zaradzić?

I drugie - można jakos usunąć swoje zestawy w ogóle? Bo mam jakieś stare, sprzed kilku lat, niepotrzebne mi już.

Prosze o odpowiedź tutaj, albo na maila: [email]

Będę bardzo wdzięczna za jak najszybsza pomoc!
mam problem. A mianowicie gdy chcę dodać jakis zestaw do nauki (nie mój) to w liście wyrazeń do nauczenia mam tylko 10 słówek. Co zrobić?
Cześć,
mam pytanie do autora związane z systemem nauki słówek - czy w przyszłości byłaby możliwość dodania opcji eksportowania własnego zestawu słówek na dysk (do pliku .txt)?
Chciałem zapytać o to samo. Dobrze byłoby gdyby przynajmniej bazy dodane przez użytkowników mogły być do ściągnięcia w takiej postaci w jakiej użytkownicy je dodają.
P.S. Chyba już od dawna nikt nie odpowiada na pytania w tym wątku :(
Poza tym dlaczego w zestawie, który ma 1017 wyrażeń (np. ang - Word of the Day
Slowka z codziennie wysylanej bazy WOTD. Lukar) w trybie przeglądaj jest widoczna tylko część - nie liczyłem, ale to co widać nie wygląda na 1017 wyrażeń.
w jakim zestawie znajdę najczęściej używane słowa? Chodzi mi o ogólne porozumiewanie się.
W trybie "szybkiej powtórki" chciałabym mieć możliwość odsyłania wyrazów z powrotem do tych niewyuczonych.
Ze względu na podeszły wiek często zdarza się, że zapominam z sesji na sesję uprzednio wyuczonych wyrazów a czekanie kilku dni na te wyrazy w zaplanowanych przez system powtórkach mnie nuży i powoduje głębsze zapominanie. Zdarza się też, że odstęp między sesjami mam zbyt duży aby wszystko pamiętać.
Uprzejmie proszę o uzupełnienie w taką funkcję. Dziękuję.
Czy jest szansa na to, że pojawią się umlauty w fińskim?!
Gdzie jest taka funkcjonalnosc, bo minelo prawie 4.5 roku a nie moge jej znalezc. Jes oczywiscie mozliwosc stworzenia swojego zestawu i zamiany miejscmi wyrazen polskiego z obcym, ale chyba nie o to chodzi. Brak mi tutaj tez mozliwosci importu zestawow z pliku tekstowego. BARDZO PRZYDALABY SIE TAKIE FUNKCJE!!! Ulatwiloby to bardzo nauke. Bardzo prosze o aktualizacje :)
Co się dzieje! Serwis działa coraz wolniej!!! Kiedy będzie obiecana funkcjonalność zamiany pytań z odpowiedziami? No i fajnie byłoby gdyby istniała możliwość importu własnych plików tekstowych z testami.
Nikt już chyba nie czyta tego forum, a szkoda bo to na prawdę świetny serwis. Rozumiem ze jest darmowy, a darowanemu koniowi...., ale przecież w tym tkwi jego siła i szkoda byłoby zapuścić taki wspaniały pomysł. Apeluję do autorów serwisu by zaczął brać pod uwagę sugestie użytkowników i nie zaniedbywali projektu.
Pozdrawiam i życzę coraz większej ilości użytkowników.
Zgadzam sie. Dopiero zaczelam sie uczyc phrasal verbs, ale jedna niedogodnosc od razu rzucajaca mi sie w oczy. Np. "trzymac sie z dala" mozna powiedziec stay out of albo stay away i tu jest problem bo system nie przyjmuje ich razem lub wymiennie - jak ja sie mam domyslec ze mu chodzi o to pierwsze slowko albo drugie?? Ja napisze stay away (co jest dobrze) a system mi wywali bledna odpowiedz bo ma byc stay out. Ja wiem ze jest roznica miedzy nimi, tyle tylko ze polecenie brzmi "trzymac sie z dala" w obu tych przypadkach. Przypuszczam ze jest wiecej takich wyrazen. Powinny od razu wszystkie mozliwe/dobre odpowiedzi byc dostepne bo czlowiek glupieje :P.
Może to nie jest błąd, ale przeszkadza w uczeniu to, że w zestawie "IMIONA" autorka Shah pisała ten zestaw na włączonym Caps Lock'u! Teraz jak nie napiszę imienia samymi dużymi literami uznaje mi to za błąd!
system nie rozpoznaje apostrofów wpisywanych przez uczącego się i daje zaniżoną punktację, co w sumie mi nie przeszkadza, ale zgłaszam ten BŁĄD :) /już kiedyś była o tym mowa/
Tak czy inaczej i tak ten serwis jest lata świetlne od innych tego typu.
Ale, chyba faktycznie tutaj nic się już nie zmiania. Ostatnio przeniosłem się jednak na TeachingMachinery (zgooglujcie sobie) Chyba świeża sprawa - nie ma jeszcze wielu funkcji za to jest przejrzysty layout i spora baza wcześniej spreparowanych slów. 3mka
moze teraz cos poprawili, ale moje apostrofy system przyjmuje. Uzywam tego klawisz obok entera
chciałabym sie dowiedzieć jak można zgłaszać niepoprawność tłumaczonych wyrazów w konkretnych zestawach, ale już dodanych do planu nauki. Nie widać niestety czyje to zestawy i nie potrafię się odnieść do np. konkretnej osoby w tej sprawie. Byłoby dobrze gdyby podczas nauki można było zgłosić ten błąd.
ok już znalazłam...
Trudno, moja cierpliwość się kończy. Testowałem system nauki słówek ang.pl">ang.pl na rożnych platformach i różnych łączach. Ciągle ten sam problem. Powolność działania powoduje ze więcej czeka się na pokazanie odpowiedzi niż jej udziela. SZKODA CZASU! Musze znaleźć jakiś program do nauki offline, który będzie działał podobnie (system powtórek). Żal tylko że nikt z administratorów serwisu nie bierze pod uwagę głosów użytkowników. Dopóki nie znajdę innego szybszego i być może bardziej funkcjonalnego systemu będę używał ang.pl">ang.pl. Mam nadzieję ze niedługo. Może ktoś zna jakiś dobry program , który ma funkcję importu z plików tekstowych i system powtórek słówek niezapamiętanych?

Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
571-600 z 619