nowy system nauki słówek

Temat przeniesiony do archwium.
601-619 z 619
| następna
Witam,

juz od dluzszego czasu korzystam z tej funkcji nauki slowek i jak tylko chcialam uczyc sie angielskich slowek, wszystko funkcjonowalo poprawnie. problem pojawil sie, jak zalogowalam sie na niemieckim i tam rowniez chcialam uczyc sie slowek tym sposobem. niestety tam ten system juz tak dobrze nie funkcjonuje. jak widze, moge stworzyc swoj zestaw, ale nie mam mozliwosci zaplanowania nauki, i uczenia sie tylko niemieckiego, bo on te zestawy miesza, tzn. na stronie jezyka niemieckiego ukazuja sie moj plan nauki z angielskiego. czy ja cos zle robie? czy po prostu nie zostalo to jeszcze dopracowane?
Pozdrawiam
ania
Móżcie na stronkę wprowadzić naukę rosyjskiego?:)
chce zadać pytanie i nie mogę znaleźć możliwości wpisania pytania.
Nie mogę korzystać z możliwości nauki swoich prywatnych zestawów, pomimo zaznaczenia dnia do powtórzeń.

Dziękuję za pomoc
Czemu wszystkie moje zestawy zniknęły !!!!
Moje też
hej! strona świetna! ale co się dzieje?? zniknęły wszystkie moje ustawienia i zestawy i wogóle zestawy francuskie się dziś nie wyświetlają???
mam to samo - chyba jakiś błąd mysql - wypisuje się następujący komunikat :
'mysql_error: Table './b958_lukar/nauka_slowek_baza' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed'
no wlasnie, kiedy beda dostepne spowrotem??
no wlasnie, kiedy beda dostepne spowrotem??
no wlasnie, kiedy beda dostepne spowrotem??
no wlasnie, kiedy
cześć bedzie mozliwośc ustawiania sobie ileści powtórek w danym dniu ?
tak szczerze to chyba wszyscy nas maja gdzies,nikt nie odpowiada napytania a system powtarzania slowek jest do bani. tyle czasu wpisywalam slowka a nie moge sie ich teraz uczyc bo na dzisiaj nie mam juz nauki! a jak wciskam ten przycisk ze chce kolejny zestaw to nic sie nie pokazuje-po prostu nie dziala. to jest do bani, juz lepiej sie uczyc z kartki.
dla mnie jest ok nie trzeba zmieniać jest bardzo dobrze.
Jak mogę ustawić swój własny harmonogram nauki słówek? W tym momencie został mi on narzucony z góry co oznacza, że mam problem np z ćwiczeniem wszystkich słówek naraz wtedy kiedy po prostu mam na to ochotę.
Niestey miesz dwa jezyki , . ;/
Witam Serdecznie

Mam pytanie, a mianowicie: co może być powodem, że po przerobieniu określonego (pierszego) zestawu (mojego indywidualnego) jak klikam, że chciałabym kolejny zestaw - nie dostaje go. Tak jakby się coś zawiasiło, albo nie było, a ja mam w tym zestanie 40 wyrażeń. Z góry dziekuję za odpowiedź.
Mam pytanie, czy da się cofnąć opcję "pomieszaj wyrażenia w zestawach? Bo nacisnęłam przypadkowo i teraz wszystko mi wymieszało i nie mogę się normalnie uczyć. Pomocy:(
mam takie pytanko : czy istnieje mozliwosc właczenia opcji czytania słówek przez speekera ( dzięki temu możnaby było także uczyć się poprawnej wymowy)?????????????
Temat przeniesiony do archwium.
601-619 z 619
| następna