nowy system nauki słówek

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 619
znalazłam błąd - ostateczny=ultimate a w zestawie jest utlimate Pozdrowionka
Fajnie bybyło gdyby razem z poprawnym słówkiem pojawiała się jego wymowa fonetyczna. Czy to jest mozliwe?
apeluje o pomieszanie zestawow!! ;) i mam jeden problem: gdy raz udziele poprawnej odp, i zaznacze ze chce powtorzyc to slowko/wyrazenie, to nastepnym razem po wpisaniu pierwszej litery odpowiedz sama wyskakuje....czytalam wyzej, ze ktos juz mial ten problem na explorerze, a jak rozwiazac to na przegladarce safari?
problem nie tylko e explorerze, czy safari ale i w firefoxie. bywa wkurzajace, bo nie wymaga myslenia i wytezania pamieci... odpowiedz pojawia sie sama, jesli byla juz uprzednio wpisana.
Zmiany 14.02.2005:

- możliwość tworzenia własnych zestawów
- możliwość pomieszania wyrażeń w zestawach
- opcja pominięcia trybu powtarzania
- kilka mniejszych udogodnień
no ale co zrobic zeby odp sama nie wyskakiwala???? pomocyyyyyy!!!!!!
w firefoxie bez problemu, prosze bardzo: narzedzia - opcje - prywatnosc - formularze. pole "zapisz informacje wprowadzone do formularzy..." powinno byc odznaczone, i do tego wcisnac przycisk "wyczysc" ktory jest tuz obok.
a i w safari tez na pewno w opcjach gdzies sie znajdzie.
>Fajnie bybyło gdyby razem z poprawnym słówkiem pojawiała się jego
>wymowa fonetyczna. Czy to jest mozliwe?

Również jestem za transkrypcją fonetyczną (chyba to się tak nazywa), to zdecydowanie ułatwiłoby naukę
Znowu ja. Zrobiłam sobie wolny weekend i mam oprócz 10 słówek kolejnych 30 zaległych do nauczenia!!!W przyszłym tygodniu wyjeżdżam na tygodniowy staż to znów będę "w plecy".
Nauka jest świetna ale jakos powoli to chodzi, zanim przeskoczy ze słowka na słówko musi sie cała strona odświezyc...fajnie to jest w starej werski ze jak klikam 'sprawdz' to samo slowko sie pokazuke ;) to przyspieszy jeszcze nauke...Pozdrawiam
Bardzo dobry system nauki slówek,pozdrawiam.
W zestawie Phrasal Verbs są dwa słówka o takim samym tłumaczeniu po polsku..... jak mam powtórke to nigdy nei wiem o które chodzi: stay away oraz stay out of mają tłumaczenie ,,trzymać się z dala" jakbyś mógł to troche pozamieniać zeby można było je odróżnić.
JEszcze przydałaby się opcja dodatkowej powtórki, jak ktoś, tak jak ja:) ma słabą pamięć, żeby więcej można było powtarzać.
gdzie można zgłaszać błędy w zestawach?? bo w ,,zawody" dwa razy powtarza się makler :-)
System dziala swietnie - jestem bardzo zadowolona - tyle ze troche powoli.
Mam za to pytanie z innej beczki - kiedy ten system bedzie dzialal takze na stronach innych jezykow. Nie chodzi mi koniecznie o gotowe zestawy, skoro jest juz mozliwosc tworzenia swoich, tyle ze na stronie angielskiej nie zawsze jest to mozliwe ze wzgledu na brak np. liter akcentowanych.
zgadzam się, opcja dodatkowej powtórki naprawdę by się przydała :)
Czy po wylaczeniu powtorki mozna do niej wrocic?? NIe moge znalezc nic, co by na to wskazywało....
suuuuper pomysł!!!
Błąd w zeatawi zwierzęta małe i duże:: goląb- eagle
w explorerze: narzędzia->opcje internetowe->autouzupełnianie i tam odznaczyć formularze i już :)
Masz rację wtedy duż szybciej można by nauczyć się angielskiego.
nie moge testować nowego systemu nauki słówekchoć jestem zalogowana.
Naprawde Lukar miales super pomysl, a najlepsze w tym wszystkim jest to, ze po przerobieniu wszystkich zestawowo mozna tworzyc wlasne z wlasnym slownictwem, ktore chcemy opanowac. I to mi sie w tym najbardziej podoba. SUPER!!!
Papa
Czy ktoś weryfikuje te zestawy?? Bo co chwilę znajduję w nich jakieś literówki. Na przykład w zestawie "zawody"- "accuountant" zamiast "accountant". Dla kogoś kto się uczy to może mieć znaczenie ...
:/ jakos inaczej teraz sie uczy tych slowek niz kiedys... kiedys pokazywalo sie slowo polskie, wpisywalo sie tlumaczenia angielskie i jesli byl blad to sie na czerwono pokazywalo poprawne tlumaczenie... a teraz u mnie jest inaczej/moza ja w ustawieniach cos przestawilam/a moze tak u wszystkich jest...
Stworzyłam swoj zestaw slówek do nauki Callan ale zrobiłam w kilku słówkach błędy. Czy mogę je jakoś poprawić?
Dla mnie Twój system jest lepszy od tego na www.ang.edu.pl, choć wymaga jeszcze kilku poprawek. Jedną z ważniejszych jest możliwość usuwania zestawów, zawartych w dziale Moje zestawy, a także zmieniania ich nazwy.
no wlasnie, przydalaby sie mozliwosc edycji nazwy i opisu danego zestawu... gdy dodalam jakies slowka, to przydaloby sie dopisac, co zestaw aktualnie zawiera :)
Nie mam pojęcia czy ktoś się jóż z tym zgłaszał, bo nie czytałem wszystkich wypowiedzi ale mała prośba - opcja powtórki dostępna do uruchomienia w każdej chwili.
Dodane:

- opcja szybkiej powtórki już nauczonych wyrażeń z danego dnia
- edycja nazw i opisów zestawów
Zapomniałes o funkcji usuwania - moich prywatnych zestawów troche sie namnożyło i niektórych chciałbym sie juz pozbyć.
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 619