Moja skromna propozycja ;-p

Temat przeniesiony do archwium.
siemanko:-)

Piszę tutaj bo chciałabym wyrazic swoja skromną opinie na temat tego jak Wy - mądrzy i pomocni znaqwcy angielskiego (hehe ale sie podlizuje ;-p) moglibyście pomóc nam- przyszłym maturzystom hehe...

A wiec chodzi mi o to ze w informatorze maturalnym sa takie punkciki dot. słownictwa..... takie hasła jak np. dom, zdrowie itp.....

Chciałabym po prostu o ile było by to mozliwe zeby stworzyć na tej stronie taki kącik gdzie można by było znależć opracowanei tych haseł w postaci potrzenych wyrazen, słówek (rzeczowników czasowników i przymiotników) i np. przysłów....

FAjnie by było gdzies to wszystko zebrać do kupy (hehe)....
Łącznie z tymi prostymi słówkami bo przyznaje szczerze ze zdarza mis ei zapomnieć słowko którego juz się kiedyś uczyłam.... a tak mogłabym sobie to regularnie powtarzać...:-)

Rozumiem że mogło by to być troszkę kłopotliwe i czasochłonne ale stwierdzam ze na żadnej stronie w necie tego nie ma (a przynajmniej ja nie znalazłam) i btylibyście pierwsi:D

TAk więc zgłaszam sie z tą prośbo- propozycją do administratorów tj stronki- przemyślcie to :)
MAcie troszke czasu - bo np. ja zdaje maturke dopiero za rok ale już teraz zaczynam dbać o swoje interesy:)


A do innych forumowiezów którym ten pomysł się podoba i go poierają zwracam sie o wsparcie- chociazby duchowe hehehe...


Pozdrawiam wszystkich:-)

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa