problemy :(

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Pomysł z utworzeniem tego typu stronki jest genialny. Tylko... Jaki może być powód braku możliwości sprawdzania słówek. Bez problemu ładuję stronkę, whcodzę wszędzie też bez komplikacji, testy - jak najbardziej ok, a gdy próbuję skorzystać z nauki słówek... nie mogę tego zrobić? Dlaczego? Gdyby to była wina konfiguracji sprzętowej (nie używam niczego, poza Windowsem, co jest tworem Microsoftu, tzn. obecnie korzystam z przeglądarki Mozilla Firebird) nie powinnam w ogóle widzieć stronki. Dlaczego tylko to nie działa? Może coś robię źle? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.
Witaj,

Na stronie z nauka slowek jest informacja ze \"Uwaga! Ta strona w tej chwili działa dobrze w przeglądarce Internet Explorer 5 i wyżej.\"

To sie pewnie w koncu zmieni i zrobie poprawna obsluge takze innych przegladarek ale w tej chwili po prostu nie mam na to czasu. Tak wiec jesli chcesz skorzystac z tego sposobu nauki slowek to musisz miec przegladarke Interet Explorer.

pozdrawiam
:(( Dzięki za odp. Nie chcę tej przeglądarki, dlatego uzbroję się w cierpliwość i zaczekam. Do skutku ;) Pozdrawiam.
Czesc
Mam podobny problem. Chcialam stworzyc swoja baze slowek, ale moge wisac tylko nazwę, natomiast pol \"polskie znaczenie\" \"ang. znaczenie\" itd. nie moge wypelnic... tzn kursor nie chce sie tam ustawic. Uzywam Internet Ex. ;/
vampy
aby dodać musisz nacisnąć przycisk \"dodaj\" i dopiero wtedy możesz tworzyć...:))

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa